Ви могли це пропустити: головні новини Малина за тиждень

Підсумки новин з Малина за останній тиждень.


 На вихідних офіційно відкрили після капітального ремонту переправу на автошляху Українка-Вирва через Гранітне.  Капітальний ремонт тривав від осені минулого року. Влітку торік Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА оголосив тендер на проведення капітального ремонту цього мосту. Підрядником стало українське представництво польської компанії «SP. Z O.O. Mast-Bud». Вже 7 серпня міст ніби відкрили, але знак про об’їзд ще не забрали і роботи продовжують. Підрядник обіцяє дати гарантію на міст на 10 років.


У Малині до пантеону почесних хочуть приєднати ще одного достойника — Олега Лагнюка. Його кандидатуру подали міська та районна організації ПП «Народний рух України». Обговорення тривають до 22 серпня. Зауваження та пропозиції приймають  за адресою пл. Соборна, 6а, м. Малин, Житомирська обл., 11601, каб. 110 або за телефоном: 38 (068) 692-69-09 чи на e-mail: m_orgviddil@ukr.net.
Щодо Олега Лагнюка, то з ряду відгуків у соціальних мережах, стає зрозумілим — кандидатура достойника доволі суперечлива.


На відновлення центральної площі Малина передбачили кошти – Соборну площу реконструюють за 3,3 млн грн. «За» відповідне рішення міські депутати проголосували під час позачергового засідання сесії у понеділок, 9 серпня. За ці кошти обіцяють відновити площу та облаштувати місця для відпочинку.


Малинська міськрада планує скоротити посади 8-ми старост із 20-ти. Згідно з прийнятим законом, кількість населення старостинського округу має бути не меншою 500 осіб. Відповідно до цієї норми, безумовному скороченню підлягають посади 4 старост нашої громади. Але Малинська міськрада пішла радикальніше і скоротить вдвічі більше посад. Таким чином Малинська міська територіальна громада може бути поділена на 12 старостинських округів. Цей процес, як передбачає закон, планують завершити до 1 листопада 2021 року.


У Малині діти стали заручниками (не)патріотичних розбірок. Між двома об’єднаннями – «Побратим» і «Незламні» – виник конфлікт, наслідками якого стало скасування  походу, на який чекала дітвора. Наставник клубу «Побратим» Олександр Войдило звинуватив наставника «Незламних» Ярослава Дмитренка у тому, що під час походу знищили спорядження для походу. Дмитренко своєю чергою повідомив, що такі закиди – наслідки особистої неприязні з боку Олександра Войдила. Керівництво міста проігнорувало конфлікт і не спробувало захистити  дітей від розбірок наставників-патріотів.


Малинський районний суд Житомирської області виніс вирок водієві автомобіля ВАЗ, який вчинив смертельну ДТП у 2019-ому на вул. Шевченка. Чоловік сів за кермо напідпитку, підвозив 25-річну подругу і врізався в колоди. В результатів аварії жінка померла в реанімації. Водієві призначили покарання – три роки тюрми із забороною два роки водити автомобіль.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини