У Малині до пантеону почесних хочуть приєднати ще одного достойника — Олега Лагнюка

«Якщо доля нелегка — голосуй за Лагнюка».

Свого часу цей вдалий слоган не оминув жодної електроопори у Малині та добре запам’ятався малинцям. Але сам Олег Лагнюк не так відомий широкому загалу, бо останнє десятиріччя має побічне відношення до Малинщини.

Нині Малинська міська рада запрошує до обговорення кандидата, який претендує на статус «почесного».

«Із 6 серпня по 22 серпня всі жителі Малинської громади можуть взяти участь у громадському обговоренні щодо присвоєння звання «Почесний громадянин Малинської міської територіальної громади» Олегу Миколайовичу Лагнюку», — повідомляють на сайті мерії.

З поданням щодо присвоєння звання  «Почесний громадянин Малинської міської територіальної громади» Олегу Миколайовичу Лагнюку до Малинської міської ради звернулися міська та районна організації ПП «Народний рух України».

Також у повідомленні зазначають, що звернення підтримали ще 8 громадських організацій. Перелік організацій не додають, але відомо, що Василь Федоренко нещодавно приєднався (чи повернувся?) до лав «Руху», а під його крилом є 3-4 громадські організації.

Василь Федоренко знову “рухівець”.

Тільки от не зовсім зрозуміло достойником якої громади буде Олег Лагнюк, бо в мерії знову заблудилися в трьох соснах.

«Сьогодні відбулося засідання Комісії міської ради по розгляду матеріалів про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Малина» Олегу Миколайовичу Лагнюку – члену Малинської районної організації ВГО «Народний рух України», активному борцю за незалежність України, громадському діячу та волонтеру, автору книги «Рух – моя радість і біль», — пишуть далі на сайті міської ради.

Почесний міста Малина чи почесний Малинської МТГ? Та до таких «перлин» нам не звикати й це не завадить обговоренню — за результатами засідання комісії було прийнято рішення подати кандидатуру Олега Миколайовича на громадське обговорення.

У міській раді пропонують:

«Всі зауваження та пропозиції щодо доцільності присвоєння звання Лагнюку О.М. просимо надсилати чи подавати особисто за адресою: пл. Соборна, 6а, м. Малин, Житомирська обл., 11601, каб. 110 або за телефоном: 38 (068) 692-69-09 та електронною адресою: m_orgviddil@ukr.net.

Також Ваші пропозиції Ви можете надсилати особистими повідомленнями на сторінки Малинської міської ради у соціальних мережах Facebook та  Instagram.

Обговорення триватиме до 22 серпня включно».

Нагадаємо, у липні цього року депутати затвердили Положення
про присвоєння звання «Почесний громадянин Малинської міської територіальної громади».

У Положенні зазначено, що звання «Почесний громадянин Малинської міської територіальної громади» присвоюється з метою визнання особливо видатних заслуг громадян перед Малинською міською територіальною громадою.

До слова, окрім почестей почесні громадяни мають і певні пільги:

  • 50% знижки на оплату комунальних послуг, тарифи на які затверджуються органом місцевого самоврядування (теплопостачання, водопостачання та водовідведення, обслуговування багатоквартирних будинків, вивіз сміття);
  • першочергового безкоштовного обслуговування в амбулаторно-поліклінічних закладах, госпіталізації і лікування в стаціонарах , які належать до комунальної власності територіальної громади;
  • першочергового прийому посадовими особами міської ради та її виконавчого комітету, депутатами міської ради;
  • на безкоштовне поховання.

Повний текст Положення про звання Почесного громадянина Малинської громади.

Щодо Олега Лагнюка, то з ряду відгуків у соціальних мережах стає зрозумілим — кандидатура достойника доволі суперечлива.

Катерина Гончаренко
Катерина Гончаренко
Журналістка, оглядачка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

1 коментар

  1. Это вообще кто? И что он сделал? Не знаю такого…

- Реклама -spot_img

Останні новини