Про нас

ГоловнаПро нас

MALYN.MEDIA – це інформаційний мультимедійний міський портал (сайт) про увесь діловий та активний Малин. Тут ви знайдете найактуальніші новини про життя міста і тих, хто робить його кращим чи гіршим. Ми ретельно відстежуємо найважливіші події та рішення. А пізніше максимально об’єктивно, доступно та, головне, чесно про них розповідаємо. 

НАША  МІСІЯ

Щоденною порцією новин прагнемо допомогти містянам бути в курсі останніх подій, вчасно долучатись до обговорення важливих питань та разом змінювати рідне місто на краще. 

НАШІ  ЦІННОСТІ

Відповідальність. Ми – прискіпливі. Уся інформація, яку публікує  MALYN.MEDIA, ретельно перевіряється. 

Присутність. Ми – поруч. У пріоритеті MALYN.MEDIA насамперед локальні новини та історії, які показують життя міста зсередини. 

Професійність. Ми –  вимогливі до себе. Роздута сенсаційність, маніпуляція чи жовта журналістика – для нас табу. Ми «за» високі стандарти та достойний рівень подачі інформації. 

РЕДАКЦІЙНІ ПРИНЦИПИ: 

MALYN.MEDIA не поширює інформацію, яка пропагує насильство, расизм чи будь-яку іншу дискримінацію. Принциповим для нас залишається також відокремлення упереджених суджень від потрібних фактів. 

РЕКЛАМНА СПІВПРАЦЯ:

MALYN.MEDIA не публікує приховану рекламу. Будь-які комерційні матеріали маркуються як промоційні. Ми також залишаємо за собою право не приймати до розміщення рекламні публікації, які не відповідають контенту сайту або можуть завдати шкоди його репутації. 

Приєднуйтесь

3,633ПідписникиТак
- Реклама -spot_img

Останні новини