Про нас

ГоловнаПро нас
Інтернет-видання MALYN.MEDIA належить Товариству з обмеженою 
відповідальністю «ДоміАрт». 
Код ЄДРПОУ 37555714.
Адреса редакції: м. Малин, вул. Грушевського, 6.
Керівник проєкту — Володимир Нечипоренко. Тел. 096 294-50-14.
Ідентифікатор медіа R40-01483.

MALYN.MEDIA – це інформаційно-новинне видання про Малин та Малинщину. Тут ви знайдете найактуальніші новини про життя краю і тих, хто робить його кращим чи гіршим. Ми ретельно відстежуємо найважливіші події та рішення. А пізніше максимально об’єктивно та доступно про них розповідаємо.

НАША  МІСІЯ

Щоденною порцією новин прагнемо допомогти читачам бути в курсі останніх подій, вчасно долучатись до обговорення важливих питань та разом змінювати рідну громаду на краще. 

НАШІ  ЦІННОСТІ

Відповідальність. Ми – прискіпливі. Уся інформація, яку публікує  MALYN.MEDIA, ретельно перевіряється. 

Присутність. Ми – поруч. У пріоритеті MALYN.MEDIA насамперед локальні новини та історії, які показують життя міста зсередини. 

Професійність. Ми –  вимогливі до себе. Роздута сенсаційність, маніпуляція чи жовта журналістика – для нас табу. Ми «за» високі стандарти та достойний рівень подачі інформації. 

РЕДАКЦІЙНІ ПРИНЦИПИ: 

MALYN.MEDIA не поширює інформацію, яка пропагує насильство, расизм чи будь-яку іншу дискримінацію. Принциповим для нас залишається також відокремлення упереджених суджень від потрібних фактів. 

РЕКЛАМНА СПІВПРАЦЯ:

MALYN.MEDIA не публікує приховану рекламу. Будь-які комерційні матеріали маркуються як промоційні. Ми також залишаємо за собою право не приймати до розміщення рекламні публікації, які не відповідають контенту сайту або можуть завдати шкоди його репутації. 

Приєднуйтесь

3,633ПідписникиТак
- Реклама -spot_img

Останні новини