Без розголосу: Соборну площу реконструюють за 3,3 млн грн

На відновлення центральної площі Малина передбачили кошти.

Депутати Малинської міської ради підтримали рішення про виділення коштів на реконструкцію Соборної площі. «За» відповідне рішення вони проголосували під час позачергового засідання сесії у понеділок, 9 серпня.

Про це інформує пресслужба Малинської міської ради.

«Сьогодні (9 серпня, – ред.) було внесено зміни до бюджету Малинської громади. А саме — враховано субвенцію в сумі 3 млн. 300 тис. грн із державного бюджету на соціально-економічний розвиток території громади», – йдеться у повідомленні.

У мерії уточнюють, що згідно з розпорядженням Кабміну, кошти виділено на реконструкцію площі Соборної у Малині з облаштуванням зон відпочинку.

Окрім цього, ще 1,5 млн скерують на закупівлю навчальних засобів, меблів, комп’ютерного обладнання в освітні заклади громади.

Нагадаємо, у березні цього року депутати Малинської міської ради підтримали передачу до Житомирської ОДА проєктно-кошторисної документації по ремонту та будівництві кількох автошляхів краю – мосту через Іршу, ремонту дороги Візня-Забране, капітального ремонту (асфальтового покриття) проспекту Машинобудівників, а також виготовлення ПКД  для капітального ремонту асфальтного покриття до Малина через Українку.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини