Малинська міськрада планує скоротити посади 8 старост

Наразі у структурі виконкому маємо 20 посад старост.

Нещодавно ми писали, що згідно з прийнятим законом, кількість населення старостинського округу має бути не меншою 500 осіб. Відповідно до цієї норми, безумовному скороченню підлягають посади 4 старост.

Але Малинська міська рада планує оптимізувати майбутні старостинські округи по-іншому. Згідно з проєктом рішення міської ради скоротять 8 посад старост.

Таким чином Малинська міська територіальна громада може бути поділена на 12 старостинських округів. Цей процес, як передбачає закон, має бути завершений до 1 листопада 2021 року.

Зазначимо, що на вісім осіб скоротиться склад виконкому, а старости, які залишаться на посадах також можуть позбутися такого членства.

У тому ж проєкті рішення пропонують скоротити дві посади в структурі управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання та ввести одну посаду.

Тепер посади заступника начальника управління та начальника відділу освіти зведуть в одну — начальник відділу освіти, заступник начальника управління.

Інформацію про те, з якою метою і коли в міській раді вирішили скорочувати таку кількість посад, не оприлюднювали. Але стає все більш очевидно, що мерія набуває ознак закритого клубу.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини