На вихідних відкрили проїзд через Іршу: фото

На вихідних офіційно відкрили після капітального ремонту переправу на автошляху Українка-Вирва через Гранітне.

У суботу, 7 серпня, офіційно відкрили міст через річку Ірша. Але знак про об’їзд ще не забрали. Капітальний ремонт тривав від осені минулого року. За кілька днів до відкриття MALYN.MEDIA анонсувало цю дату відкриття.

«Проїзд через міст на р.Ірша відкрито. Спеціально до Дня будівельника команда Master інтенсивно та цілодобово вели роботи, аби відкрити переправу для проїзду. Попереду ще фінальні роботи, але виконано понад 90 % від договірних завдань. Зазначимо, що роботи здійснюються відповідно до тендерної угоди», – повідомили у компанії «SP. Z O.O. Mast-Bud», яка виграла тендер на роботи.

Як писав раніше ІнфоМалин, влітку 2020-го  Департамент регіонального розвитку  Житомирської ОДА оголосив тендер на проведення капітального ремонту цього мосту. За результатами торгів переможцем стало українське представництво польської компанії «SP. Z O.O. Mast-Bud».

Загальна вартість робіт, відповідно до укладеного договору, становить майже 6,2 млн грн. Що стосується термінів, то у документах зазначено: капітальний ремонт проводитимуть у 2020-2021 рр.  Однак це по документах – фактично міст завершать раніше.

Після завершення робіт підрядник дасть десять років гарантії на вже відремонтований міст. Тобто, якщо з мостом щось трапиться, компанія своїм коштом буде його лагодити. Загальний термін експлуатації мосту через Іршу, зі слів Сімашка, становитиме близько ста років. 

До слова, компанія «SP. Z O.O. Mast-Bud» зареєстрована в Бидгощі у Польщі. В Україні представництво розташоване в селі Великі Кошарища на Житомирщині.

У березні цього року депутати Малинської міської ради підтримали передачу до Житомирської ОДА проєктно-кошторисної документації по ремонту та будівництві кількох автошляхів краю – зокрема, йшлося про виділення 4,6 млн грн на ремонт мосту через Іршу.

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини