Правила користування

ГоловнаПравила користування

Відвідувачі сайту https://malyn.media повинні дотримуватися наступних умов користування порталом.

Основні умови користування сайту:

Відвідування та доступ до сайту дозволено людям, які несуть повну відповідальність за користуваання веб-ресурсу згідно з чинним законодавством України. Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті дозволяється за умови посилання на malyn.media. Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту за умови гіперпосилання на malyn.media.

 Адміністрація має право:

Використовувати адреси електронної пошти для розсилань повідомлень.

Видаляти коментарі і контент користувачів якщо вони розбігаються із нормами чинного законодавства України або суперечать умовам веб-ресурсу.

Заблоковувати акаунти користувачів, якщо вони розбігаються із нормами чинного законодавства України або суперечать умовам веб-ресурсу.

Адміністрація не несе відповідальності:

За зміст коментарів та повідомлень Користувачів (в т.ч. і в Блогах Користувачів), та за їх відповідність чинному законодавству України та авторському праву.

Якщо стороння третя особа має претензії щодо інформації, яку розміщують користувачі. В такому випадку Користувач зобов’язаний самостійно та за власний кошт вирішувати всі спори.

За недостатню швидкість та якість контенту на сайті.

Права та обов’язки Користувача:

Користувач має право зареєструватися на сайті. Реєструючись на сайті, Користувач зобов’язується надати точну інформацію щодо своїх контактних данних і дотримуватися всіх умов користування сайтом.

Після процесу реєстрації Користувач отримує логін і пароль, за безпеку котрого відповідаєте особисто він.

Умови ведення Блогу на сайті:

Всі зареєстровані користувачі сайту можуть вести власний Блог (журнал).

Публікація матеріалів відбувається через адміністратора сайту. Ви можете надіслати матеріали на емейл malyn.media@gmail.com

У блозі користувач викладає свої думки, які стосуються різних подій, ситуацій, висловлює власну точку зору з того чи іншого приводу. Це завжди авторський матеріал.

Не є прийнятним для блогу клонування тексту та зображень з інших ресурсів (виключення – ваш авторський матеріал), розміщення оголошень, офіційних повідомлень та інформації рекламного характеру.

Редакція сайту на свій розсуд та без погодження з автором може розміщувати або частково використовувати матеріали блогу у стрічці новин.

Зворотній зв’язок та спілкування на сайті:

Залишаючи коментарі на порталі MALLYN.MEDIA або звертаючись до адміністрації сайту, Користувач несе відповідальність за свої публікації.

Користувачі сайту реєструються та звертаються один до одного за допомогою Нік-неймів (nick-name). Спілкування на сайті відбувається  в режимі анонімності.

На сайті є можливість додати справжні Ім’я Прізвище. Це не є обов’язковим, але наперед передбачається, що до неанонімних повідомлень буде більше довіри.

На сайті заборонено:

використовувати нецензурну лексику, ображати співброзмовників і адміністрацію

публікувати свідомо неправдоподібну інформацію

копіювати коментар з однаковим змістом в різні теми

розміщувати повідомлення, що не містять ніякої корисної інформації по темі, чи свідомо провокувати учасників обговорення до запису такої інформації («флуд»)

використовувати в ніках грубі і нецензурні вирази, адреси і назви сайтів, адреси електронної поштиреєструвати ніки схожі за написанням з ніками інших учасників та такі, що виглядають як службові адміністраціїї сайту

 розміщувати в коментарях матеріали, що по формі, змісту та за розміром носять ознаки окремої статті

 обговорення в коментарях дій адміністраторів сайту. Якщо ви чимось незадоволені чи хочете що-небудь з`ясувати, зверніться через форму зворотнього зв’язку

розміщувати посилання та файли, які можуть завдати шкоди сайту та програмному забезпеченню інших користувачів

розміщувати інформацію рекламного характеру 

 

Приєднуйтесь

3,633ПідписникиТак
- Реклама -spot_img

Останні новини