Ви могли це пропустити: головні новини Малина за тиждень

Підсумки новин з Малина та околиць за останні сім днів


Тиждень розпочався засіданням сесії міської ради. Серед прийнятих рішень: підвищення премій міському голові і заступникам, створення кабінету «Довіра» у міській лікарні, скорочення старостинських округів громади з 20-ти до 12-ти, зменшення бюджетів КП «Скорбота» і «Малин» та ін. Важливо, що депутати масово утримались від голосування за рішення про присвоєння звання «почесного» цьогорічній неоднозначній кандидатурі – Олегу Лагнюку. Свій голос «за» віддав лише один депутат – колишній мер Малина Олексій Шостак.


27 серпня на міських автобусних маршрутах встановили новий тариф – 7 грн. Таке рішення прийняли на засіданні міськвиконкому. Аргументом стало зростання цін на паливо, а також підвищення мінімальної зарплатні.


У сонячну погоду над Малином почали літати жовті літаки – картографи збирають актуальну інформацію про лісові угіддя. Мешканців просять не хвилюватись  і переконують, що це необхідно.


З не дуже потішного – малинські школи масово «скотились» у рейтингу за результатами ЗНО. Якщо раніше наші освітні заклади займали перші місця у рейтингу, то тепер лише школа-ліцей №1 заледве вписалась у двадцятку лідерів.


У Малині офіційно створили індустріальний парк – відповідне рішення прийняли під час сесії міські депутати. Відомо, що загальна площа охоплюватиме 15 га на вулиці Романенка, 99, а термін роботи – 30 років. За прогнозами інвесторів, парк забезпечить 2500 робочих місць і залучить близько 160 млн грн інвестицій. Термін окупності – менше 9 років.


У Малині затвердили нові тарифи на поховання. Послуги копання могил стартують від 1050 гривень – в залежності від способу копання та пори року. Нагадаємо, що раніше депутати затвердили розміщення на кладовищах попереджувальних табличок про заборону використання штучних квітів.


Вранці 3 вересня у Малині рятувальники визволили з болота чоловіка. Йдеться про міський став, який буйно заріс очеретом. Чоловік застряг по пояс у багнюці і не міг самостійно вибратись. Його крики почув перехожий, який і звернувся до рятувальників.


Четверо підприємств Малинщини потрапили у список кращих в області. Нагороди вручали у Житомирській облраді. Серед призерів – ТОВ «Екологічне пакування», ТОВ «ЮЛА-ТОРГ», ПрАТ «Малинська паперова фабрика-Вайдманн» і  ТОВ «Юнігран».


КП «Добробут» припинило надавати послуги управителя. Ті будинки, які мали укладені з ним угоди, тепер мають якнайшвидше перезаключити угоди із іншим підприємством. Вибір невеликий – лише з ТОВ «Малин Енергоінвест». Ще один варіант – створення ОСББ.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини