У Малині рятувальники визволили з болота людину

Насправді то не болото, а міський став — третя водойма, яка межує з вулицею Кримського

Сьогодні, 3 вересня, о 06:15 до 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Малин прибіг чоловік, який повідомив про подію.

Про це інформує пресслужба ДСНС Житомирщини.

Свідок прямуючи повз став почув крики людини. Він підійшов ближче та побачив, що у болоті застряг чоловік, який благає про допомогу. Зрозумівши, що самотужки йому людину не врятувати, відразу ж побіг до пожежної частини.

На місці пригоди бійці ДСНС з’ясували, що потерпілий стоїть по пояс в багнюці, на відстані близько 8 м від твердої поверхні. В захисних костюмах та з рятувальним колом і мотузкою вони пішли до нього. Наблизившись якомога ближче, рятувальники кинули йому коло та, після того, як він надів його на себе, вони потрохи почали тягнути його з болота.

Фото: ДСНС Житомирщини

Вже перебуваючи на березі, від госпіталізації врятований відмовився. З його слів з’ясувалося, що вночі він заблукав та потрапив у болото. Самостійно вибратись з нього він не зміг, адже після кожної спроби це зробити його засмоктувало все глибше. А до ранку кінцівки в нього задубіли від холоду.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини