Жовті літаки над Малином: що це і для чого

У Малинському лісгоспі пояснили, з якою метою над містом періодично літають літаки.

У сонячні дні малинці могли бачити над містом жовті літаки. Виявляється, це картографи збирають у такий спосіб дані про лісові угіддя. Про це повідомили у ДП «Малинський лісгосп АПК».

«Не лякайтеся! Це наші партнери-картографи, які проводять аерофотознімання лісових угідь підприємства. Це потрібно для виявлення змін у картах та планах лісових насаджень, а також уточнення меж лісових масивів», – йдеться у повідомленні.

На підприємстві уточнюють, що аерофотозйомку проводять щоразу перед базовим лісовпорядкуванням, яке необхідно здійснювати кожні десять років.

«Адже склад лісових масивів постійно змінюється: певні ділянки рубають і заліснюють, на якихось вже зріє ліс, а на якихось – лише підростає. Подекуди дерева всихають і зменшується повнота насаджень, а десь заростають галявини, оновлюючи обриси лісу», – зазначають у ДП.

Зміни картографи одразу вносять зміни у плани насаджень на наступні 10 років.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини