Атланти економіки: в Україні відзначають День підприємця

Традиційно у першу неділю вересня в Україні відзначають День підприємця.

Цьогорічне свято припадає на неділю, 5 вересня. Цю дату започаткували ще у 1998-ому указом тодішнього президента Леоніда Кучми. Зокрема, щоб підкреслити важливу роль вкладу підприємців в економічне життя країни, розвиток демократії та громадянського суспільства.

У цей день  MALYN.MEDIA  вітає усіх підприємців нашого міста з професійним святом!

Одного разу ви обрали непростий шлях – організувати власну справу. І не лише реалізовувати власні амбіції, а й створювати робочі місця і долучатись до економічного розвитку міста, наповнюючи міську казну податками. Нехай вам ніколи не бракує енергії та мотивації для реалізації найбільш сміливих планів. Будьте вдоволеними біля своїх справ і реалізовуйте свій потенціал сповна!

Нагадаємо, що днями спеціально до дати у Житомирській облраді нагородили кращих підприємців області. До списку потрапили чотири підприємства з Малинщини – ТОВ «Екологічне пакування»,  ТОВ «ЮЛА-ТОРГ», ПрАТ «Малинська паперова фабрика-Вайдманн» і ТОВ «Юнігран».

Раніше ми розповідали про малинського фермера Олександра Сільченка і його фруктово–горіхові плантації; про автора і виконавця пісень Михайла Тараскіна, який пише пісні понад 30 років; про засновника тюнінг–ательє Максима Грунського, який починав у Малині, а сьогодні обшиває авто з Монако; про власника «Хлібної Лавки» Василя Коваленка, який познайомив малинців із хлібом за кращими італійськими та французькими рецептами. А також про Артема Марченка, який п’ять років тому заснував піцерію «Пульчінелла», яка, до речі, працює у зручному форматі доставки. 

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини