Чотири підприємства Малинщини потрапили у список кращих в області

Керівництво Житомирської облради до професійного свята відзначило кращих підприємців краю.

Вже у цю неділю, 5 вересня, в Україні відзначатимуть День підприємця. Спеціально до дати в Житомирській облраді відзначили кращих підприємців у кількох номінаціях. До списку потрапили і чотири підприємства Малинщини.

Про це повідомили у пресслужбі Житомирської обласної ради.

Так, у номінації «Кращий суб’єкт малого підприємництва» переможцями стали ТОВ «Екологічне пакування», яке займається виробництвом гофрованого паперу та картону, а також паперової та картонної тари. Очолює виробництво Світлана Харченко. Ще одним переможцем у цій номінації стало ТОВ «ЮЛА-ТОРГ» з Малина, яке займається роздрібною торгівлею продуктами, напоями та тютюном. Директором є Лідія Старовойт.

У номінації «Інвестор року» відзначали ще два підприємства з наших країв. Йдеться вже про масштабніше виробництво – ПрАТ «Малинська паперова фабрика-Вайдманн», яке виготовляє папір та картон. І ТОВ «Юнігран», яке добуває та реалізує щебінь.

Під час вручення нагород голова Житомирської облради Володимир Федоренко відзначив великий вклад підприємців у життя області.

«Сьогодні підприємці – це самодостатні, свідомі громадяни, які, сплачуючи податки, наповнюють обласний бюджет, створюють нові робочі місця, забезпечують населення необхідними товарами й послугами, здійснюють благодійну діяльність, інвестують у розвиток національної економіки. Ви є соціально активні та соціально свідомі! Дякую вам за вашу працю, за робочі місця, за справедливі та чесні правила гри на ринку!» – висловився Федоренко.

Нагадаємо, що День підприємця відзначають щороку у першу неділю вересня.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини