Сьогодні сесія Малинської міської ради: і чого там тільки нема…

Нема головного — проєкту бюджету на наступний рік

Ще 28 листопада міський голова Олександр Ситайло своїм розпорядженням призначив чергове сесійне засідання на 15 грудня, 16:00.  Згодом мер видав нове розпорядження, яким переніс сесію на цю ж годину, але 22 грудня. Пояснення таке: у зв’язку з необхідністю доопрацювати проєкти рішень…

Втім, які саме проєкти рішення будуть винесені на розгляд депутатам, не повідомили. У своїх розпорядженнях Ситайло обмежився короткими узагальненнями: «1.Питання бюджету», «2.Питання комунальної власності», «3. Питання земельних відносин» тощо. 

За що саме будуть сьогодні голосувати, можемо здогадуватися лише, орієнтуючись на проєкти рішення, які періодично в останні тижні підвантажують на сайт міськради: затвердження тарифів на харчування у школах, надання в оренду землі ТОВ «Агрофірма Малинівська» тощо. 

Але станом на час публікацій цього матеріалу на сайті досі немає найважливішого проєкту рішення — про бюджет Малинщини-2024. Чому у нас ховають те, що в інших громадах у відкритому доступі? Наприклад, у Радомишлі чи в Овручі бюджетні проєкти рішення викладали на сайті задовго до сесії, для ознайомлення. А в Коростені взагалі офіційно оголошували прийом пропозицій до бюджету-2024. 

Натомість у Малині не те що публічно не обговорюють бюджет, а навіть нема змоги заглянути, які суми й на що будуть розподіляти наступного року. 

Зрештою, і про розгляд бюджету малинці й не дізналися б, якби про це у своєму фейсбук-дописі не обмовився Микола Поліновський…

Ще один дисонанс, що на засекреченій сесії, ймовірно, планують розглядати також питання про прозорість роботи влади — у Малинській мерії побачили «постійне підвищення цікавості до сайту міської ради» й хочуть виділити кошти на покращення «прозорості». 

А тим часом міський голова пішов у відпустку… Чи завітає на останню чергову сесію цього року? 

Катерина Гончаренко
Катерина Гончаренко
Журналістка, оглядачка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини