ТОВ «Агрофірма Малинівська» отримає в оренду невитребувані паї

Якщо депутати Малинської міської ради підтримають таке рішення

На сайті мерії оприлюднили проєкти рішень про передачу в оренду невитребуваних земельних паїв для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на землях колишніх Пиріжківської та Любовицької сільських рад.

Так, ТОВ «Агрофірма Малинівська» планують передати 116 земельних ділянок, загальною площею 34,5 га, із земель реформованого ПКСО «Дружба» колишньої Пиріжківської сільської ради. Термін оренди — 7 років (до дня державної реєстрації права власності земельної частки). Річна плата за користування становитиме 12 % від нормативної грошової оцінки.


Також цьому ж ТОВ передадуть ще 47 ділянок, площею 61,8 га, із земель реформованого КСП ім. Чкалова колишньої Любовицької сільської ради. Термін оренди не вказали. Річна плата тут також складатиме 12 % від нормативної грошової оцінки.

На цій же сесії розглянуть клопотання ТОВ «Любовичі» про припинення договору оренди на невитребувані земельні паї. Йдеться про ці ж 47 ділянок, площею 61,8 га із земель КСП ім. Чкалова колишньої Любовицької сільради, на які претендує ТОВ «Агрофірма Малинівська».

Нагадаємо, ТОВ «Агрофірма Малинівська» є правонаступником П (ПО) СП  «Малинівське», діяльністю якого обурені мешканці Лумлі.

А у 2008 році компанія «Юнігран» стала засновником сільськогосподарського підприємства «Любовичі», створеного на базі колишнього сільгосппідприємства ім. Чкалова. 

Тоді на ці землі компанія мала амбітні плани й взялася реалізувати проєкт, який би мав забезпечити їхніх працівників якісною і водночас дешевою їжею. А також створити робочі місця для мешканців найближчих сіл. 

Для цього на ділянках планували збудувати ферму на 3500 голів рогатої худоби, а самі землі засіяти житом, пшеницею, ячменем та вівсом. Роботи мали стартувати вже у лютому 2009-го, але через економічну кризу будівництво «законсервували». Хоча, як зазначали в «Юніграні», у компанії не відмовлялися від своїх планів…

Катерина Гончаренко
Катерина Гончаренко
Журналістка, оглядачка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини