«DK GROUP»: шукаємо молодих та амбітних співробітників

Керівництво «DK GROUP» переконане – запорукою успішного розвитку Корпорації є ініціативні та активні люди, які вміють реалізувати ефективні рішення

Саме тому одним із пріоритетних напрямків кадрової політики є залучення молоді до роботи в компаніях Корпорації.

Так, із цією метою працівники управління по роботі з персоналом завітали до Малинського фахового коледжу. Під час зустрічі директор управління Геннадій Грищенко, менеджер відділу соціального розвитку Ольга Прилуцька та менеджер відділу по роботі з персоналом Оксана Прокопенко ознайомили з умовами працевлаштування і соціальних гарантій нашої групи компаній.

Під час зустрічі керівництва компанії зі студентами (фото з фейсбуку)

Зокрема, студентам розповіли про основні напрямки діяльності підприємств, можливостями професійного зростання та переліком програм соціального захисту.

Своєю чергою майбутні фахівці виявили зацікавленість, відтак активно ставили питання. Не менш пізнавальною стала зустріч і для викладачів навчального закладу.

Читайте також: Перемога — наш спільний проєкт: «Папір-Мал» регулярно допомагає фронту

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини