Звіт мера Малина був довгим, але депутати не підтримали

Депутати також не підтримали звіти заступників міського голови

Сьогодні, 6 лютого, міський голова Малина Олександр Ситайло під час позачергової сесії прозвітував за минулий, 2023 рік. Проте в кінцевому результаті депутатський корпус це питання не схвалив.

Мер звітував у великій сесійній залі адмінприміщення. Загалом звіт міського голови був дуже позитивним і зайняв близько 40 хвилин читання у швидкому темпі. Запитань присутні практично не мали.

По закінченню депутат Малинської міськради від «Нашого краю» Антон Гончарук «з руки» виніс пропозицію визнати звіт Ситайла незадовільним.

«Керуючись п.9 ч.1 статті 26 ЗУ «Про місцеве самоврядування», заслухавши звіт Малинського міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Малинської міськради, пропоную вам визнати звіт Олександра Ситайла за 2023 рік незадовільним», — озвучив Гончарук.

Що, схоже, було не очікувано, й у сесійній залі сталася плутанина. Врешті депутати голосували за те, щоб пропозицію Гончарука поставити на голосування в принципі. Але забракло голосів, “за” проголосували лише 10 депутатів з 20 присутніх у залі (деталі у протоколі поіменного голосування нижче). Відповідно за саму пропозицію депутата визначити звіт незадовільним — вже не голосували.

Після цього міський голова виніс на голосування проєкт рішення про свій звіт-2023 в цілому. Із залу пролунала репліка, що саме це означає. Мер уточнив, що йдеться про визнання звіту задовільним. Почалося голосування. Але і тут забракло голосів. І рішення про визнання звіту задовільним – не підтримали. “За” проголосували лише 6 депутатів із 20 присутніх.

Також депутати не схвалили звіти заступників міського голови та не підтримали звіт про виконання плану роботи ради на 2023 рік. Тобто, жодне звітне питання під час сьогоднішньої сесії не було підтримане депутатським корпусом.

Зазначимо, що минулого тижня, 30 січня, під час чергової сесії, яку вдалося зібрати лише з другої спроби, депутатка Наталія Парфіненко зачитала депутатське звернення про вимогу звіту міського голови. Тоді на голосування виносили також питання про преміювання керівництва Малина, проте депутатський корпус не підтримав його — спочатку запросили звіт.

Одразу після сесії 30 січня міський голова виклав у своєму фейсбуці «німий» допис, прикріпивши лише фото заяви про вихід із партії «Наш край» — «…в ім’я України». Саме від цієї політичної сили він балотувався у мери.

Олександр Ситайло за три роки своєї каденції сьогодні звітував вперше.

По темі: Без премій: голосування як політичний «зріз» Малинської міської ради

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини