Тимчасову переправу у Малині будуть відбудовувати без тендеру

Рішення — термінове

Виконком Малинської міської ради підтримав рішення про термінову відбудову тимчасової переправи через річку Ірша без тендеру. Про це йдеться у рішенні від 13 квітня.

«Уповноважити управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Малинської міської ради провести невідкладні заходи щодо облаштування тимчасового об’їзду та пішохідного переходу через річку Ірша. Здійснити підготовку та укладання договору без використання електронної системи закупівель на закупівлю послуг з облаштування тимчасового об’їзду та пішохідного переходу через річку Ірша», — йдеться у рішенні.

Посилаються,  на пп.4 п.13 постанови КМУ №1178 від 12 жовтня 2022 року. У постанові справді йдеться про те, що у випадку нагальної потреби дозволяють проводити роботи шляхом укладання договору без проведення електронних торгів.

Минулого тижня Житомирська ОВА виділила з резервного фонду 4 млн грн на відбудову тимчасових переходів через річку у Малині

На початку тижня у коментарі MALYN.MEDIA мер Малина Олександр Ситайло розповів, що рівень води у місцевому водосховищі впав на 23 см.

Нагадаємо, від 29 березня у Малині триває боротьба із водою – розливається річка Ірша. Тоді вода знесла обхідну пішохідну переправу неподалік фабричного мосту. 1 квітня на ніч перекривали рух проїзною переправою, згодом рух відновили. Відучора, 3 квітня, через максимальне підняття рівня води у Малинському водосховищі, перекрили рух не лише проїзною тимчасовою дорогою, а й пішохідним мостом.

В інтерв’ю MALYN.MEDIA міський голова розповів, що рух переправами призупинили на невизначений термін. З 5 квітня по Малину запустили безкоштовну маршрутку для пільговиків.

Хронологія наслідків повені — тут.

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини