«Вода піднялася до критичного рівня»: у Малині терміново перекривають рух через тимчасові переправи

Цього разу рух буде закритий і для пішоходів

Сьогодні, 3 квітня, Малинська мерія опублікувала важливе повідомлення для водіїв та пішоходів.  Зокрема, з 13:00 рух тимчасовими переправами біля зруйнованого мосту – перекривають. Скільки діятимуть обмеження — не повідомляють.

Вранці у мережу викладали відео, на якому видно, що вода продовжує прибувати. Зокрема, вже суттєво руйнується і проїзна частина дороги. Відео – тут.

«До уваги водіїв та пішоходів! Враховуючи погодні умови та підняття у Малинському водосховищі рівня води до критичного, згідно з рішенням комісії з ТЕБ та НС, з метою збереження споруди греблі на річці Ірша згідно з технологічними умовами її утримання в належному стані, буде проведено поверхневий скид води та приведено його до належного допустимого рівня.

Як наслідок, пішохідна та транспортна переправи з 13.00 не діють!» — йдеться у повідомленні.

Так ця ділянка виглядала ще минулого тижня

Водіям та мешканцям пропонують два альтернативні варіанти проїзду.

«Просимо пішоходів та водіїв рухатися за іншими визначеними маршрутами. Зокрема, для легкових та вантажних автомобілів: м. Малин – с. Ворсівка – с.Візня – смт. Гранітне – м. Малин або  м. Малин – с. Устинівка – с. Загребля – с. Чоповичі – м. Малин (схема додається)», — зазначають  у мерії.

Схема руху

Для пішоходів, маршрутних автобусів, екстрених служб громади, комунальної техніки  пропонують проїзд через споруду греблі, що у районі «банкнотки».

Просять усіх з розумінням поставитися до ситуації.

А ось територія навколо зруйнованого мосту через Іршу.

Нагадаємо, 29 березня вода знесла обхідну пішохідну переправу неподалік фабричного мосту. Згодом вдалося прокласти тимчасовий місток. Але, як бачимо, проблема не вирішена.

Катерина Гончаренко
Катерина Гончаренко
Журналістка, оглядачка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини