У Малині освятили Стенди Пам’яті та посмертно відзначили нагородами захисників. ФОТО

Ордени «За мужність» ІІІ ступеня отримали шестеро наших земляків, які віддали життя за Україну. Ще одного загиблого нагородили орденом Богдана Хмельницького

Учора, 17 травня, о 10:00 ранку у центрі Малина на Соборній площі відбулися пам’ятні заходи. Настоятель Свято-Покровського храму ПЦУ отець Василь Ігнатович освятив Стенди пам’яті та відслужив панахиду за загиблими воїнами з Малинської громади.

До участі в заходах долучилися голова Коростенської РВА Олег Рябой, депутат обласної ради Сергій Диняк, міський голова Олександр Ситайло, військовий комісар Дмитрій Піковський.  

Також посмертні нагороди  передали рідним шести загиблих захисників.  

«Це Давиденко Олександр Васильович, Сотніченко Микола Сергійович, Мелещенко Василь Васильович, Конотовський Віталій Петрович, Степаненко Роман Іванович, Стецюк Олександр Сергійович. Орденом Богдана Хмельницького II ст. відзначено загиблого Семенюка Віталія Григоровича.

Заходи цього дня продовжилися у Центрі культури і дозвілля, де рідним було вручено продуктові набори, отримані нашою громадою за сприяння Коростенської РВА. Слава нашим Героям! Вічна пам’ять полеглим за Україну!» повідомили у мерії.

Довідка.

Орден «За мужність» ІІІ ступеня – це державна нагорода України, яка присуджується за особисту мужність і героїзм, виявлені:

  • При рятуванні людей, матеріальних цінностей під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.
  • У боротьбі зі злочинністю.
  • В інших випадках при виконанні військового, службового, громадянського обов’язку в умовах, пов’язаних з ризиком для життя.

Знак ордена «За мужність» ІІІ ступеня — хрест із заокругленими кінцями, виготовлений із срібла. На хресті розміщений накладний восьмикутний медальйон із позолоченого срібла з рельєфним зображенням малого Державного Герба України в центрі. У верхній частині медальйона – напис «ЗА МУЖНІСТЬ», у нижній — лавровий вінок.

Орден Богдана Хмельницького II ступеня — це державна нагорода України, яка присуджується за видатні заслуги у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності України, у зміцненні її обороноздатності, охороні кордонів, державної безпеки, а також за високу воїнську майстерність, мужність і відвагу, виявлені під час захисту України.

Знак ордена Богдана Хмельницького II ступеня являє собою хрест із заокругленими кінцями, виготовлений зі срібла. На хресті розміщений накладний круглий медальйон із позолоченого срібла з рельєфним зображенням портрета Богдана Хмельницького в обрамленні лаврового вінка. У верхній частині медальйона – напис «БОГДАН ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ», у нижній – лавровий вінок.

Вічна і світла пам’ять кожному…

По темі: Остаточне місце і вигляд: у Малині обговорили деталі облаштування Алеї пам’яті

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини