У Малині на колінах зустріли кортеж із тілом загиблого Героя. ФОТО

Додому повернувся Роман Степаненко…

У суботу, 8 жовтня, на рідну Малинщину привезли тіло 49-річного воїна, жителя Українки Романа Степаненка. З перших днів війни чоловік став на захист країни і 5 жовтня поліг у боях на Донеччині.  

Траурний кортеж громада зустріла живим коридором. Віддати останню шану загиблому прийшли мешканці міста, військові та адміністрація.

«Прощалися із загиблим і у рідному селі Українка. Слова співчуття висловили секретар міської ради Василь Майстренко, військовий комісар Олександр Сердюк, перший заступник голови Коростенської РДА Сергій Кириченко, староста Тетяна Стадченко»,йдеться у фейсбуці Малинської міськради.

Степаненко Роман Іванович загинув поблизу Одрадівки Донецької області. Служив у ЗСУ на посаді заступника командира бойової машини, навідником-оператором механізованого батальйону.

У зв’язку з втратою, мер Олександр Ситайло підписав розпорядження, яким проголосив 8 жовтня днем жалоби.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини