У Малинській громаді тимчасово вимикатимуть вуличне освітлення

Таке рішення прийняли через загальну енергокризу в Україні

У зв’язку із загальною енергокризою в Україні, спричиненою пошкодженнями енергосистеми через ворожі обстріли, по всій країні запровадили режим економії та раціонального використання електроенергії.

З огляду на цю ситуацію, в Малинській громаді тимчасово призупинили роботу вуличного освітлення.

Про це повідомляють у фейсбуці Малинської міськради.

«Сподіваємося на Ваше розуміння цих вимушених заходів. Просимо також економно використовувати електроенергію у побуті, раціонально споживати світло. Все це сприяє підтримці нашої енергетичної системи. Будьмо ощадливими! Допомагаймо нашій державі!» — йдеться у повідомленні мерії.

Також побутовим споживачам з графіками погодинних відключень на Житомирщині можна ознайомитися за посиланням.

«Відповідно до отриманої від НЕК “Укренерго” команди, у Житомирській області запроваджуються Графіки погодинних відключень електроенергіїї з 00:00 год. 16.05.24р. ГПВ застосовуються з метою дотримання доведених НЕК «Укренерго» граничних величин споживання електричної потужності, тобто коли електроенергії, яка генерується в Україні на електростанціях не може вистачити на всіх споживачів», повідомили у Житомиробленерго.

Нагадаємо, в «Укренерго» заявили, що графіки погодинних відключень (ГПВ) у п’ятницю, 17 травня, для побутових та промислових споживачів будуть діяти по всій Україні з 00:00 до 08:00 та з 19:00 до 24:00.

В Україні недостатньо потужностей генерації та імпорту електроенергії для покриття споживання, зранку вводилися екстрені відключення в окремих регіонах. 

Відключення споживачів, що розпочалися із 14 травня, можуть тривати до серпня-вересня.

Після підвищення температури повітря планові або аварійні відключення електроенергії можуть бути скасовані за умови відсутності обстрілів, але ситуація в енергосистемі навряд покращиться.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини