Невакцинованих виганятимуть з вагонів та маршруток: транспорт Київщини працюватиме за новими правилами

Від завтра, 13 листопада громадський транспорт у Київській області почне працювати з посиленими обмежувальними заходами

З 13 листопада відповідно до рішення обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки змінюються правила подорожі у приміському сполученні Київської області.

Про це повідомляє прес-служба «Укрзалізниці».

Вже від завтра пасажири, які подорожують у приміському залізничному сполученні в Київській області, повинні мати ковідні документи.

Із 13 листопада проїзд в усіх приміських електропоїздах області здійснюється за наявності:

  • або сертифікату про вакцинацію;
  • або негативного ПЛР-тесту на COVID-19;
  • або негативного експрес-тесту на COVID -19, що зроблений не більше ніж за 72 години до рейсу.

«У разі відсутності одного з зазначених документів пасажира може бути знято з рейсу поліцією», – пояснили в УЗ.

Також від завтра Київщина закриє громадський транспорт для невакцинованих. Зазначається, що громадський транспорт в межах області та до Києва продовжить курсувати за звичайним графіком, але їздити в автобусах, маршрутках і електричках із цієї суботи матимуть право тільки пасажири, які матимуть при собі один із ковід-документів:

  • «COVID»  – сертифікат, який підтверджує вакцинацію;
  • негативний результат ПЛР- чи експрес-тесту на визначення коронавірусу, отриманий не пізніше як за 72 години до дня поїздки;
  • довідку про одужання особи від коронавірусу, чинність якої підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Дія

Нагадаємо, що з 21 жовтня від невакцинованих закрили транспорт міжобласного сполучення. З 1 листопада у Києві в метро можуть їздити тільки ті, у кого є негативний тест або сертифікат. Штраф за порушення – від 17 000 до 34 000 грн.

Зараз щеплення отримали близько 11 тис. дорослого населення Малинщини. У відсотковому співвідношенні – це близько 40%. Треба зазначити, що темпи зросли не через власну волю, а через безвихідне становище та повсюдні вимоги документів про введену сироватку.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини