Мерія з поліцією провели рейд на малинському ринку: до чого «придерлися»

Перевіряли дотримання карантинних правил

Сьогодні, 12 листопада, посадовці, співробітники Держпродспоживслужби та поліції провели рейд на місцевому ринку у Малині. Зокрема, перевіряли, чи дотримуються продавці та покупці карантинних правил.

Фотозвіт опублікувала пресслужба Малинської міської ради.

Так, усі продавці повинні працювати у масках. Також вони повинні мати сертифікат про вакцинацію, негативний тест на COVID-19 чи довідку про те, що недавно перехворіли на вірус. У магазинах на ринку має бути достатньо антисептиків, інформаційної продукції про дотримання санітарних правил тощо.

«З позитивного: адміністрація ринку систематично через гучномовець наголошує про дотримання протиепідемічних заходів, продавці в основному дотримуються встановлених правил і обмежень та мають необхідні документи. Кіоски й магазини оснащені інформаційною продукцією про правила перебування у них», – коментують у мерії.

Проте як покупці, так і окремі продавці часто порушують соціальну дистанцію 1,5 м. Чимало відвідувачів на ринку не користуються масками чи користуються неправильно, опускаючи маску лише на рот.

У мерії на завершення підкреслюють, що ринок є одним з місць, де ризик зараження на коронавірусну інфекцію залишається значним.

Читайте також – У Малинській громаді – понад 10 тисяч вакцинованих.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини