Ліцей у Малинівці планують відремонтувати за 93 млн грн

Оголосили тендер на капітальний ремонт навчального закладу

На ще один ліцей у Малинській громаді чекає масштабний ремонт. 23 листопада Департамент регіонального розвитку Житомирської ОВА оголосив тендер на каптеремонт Малинівського ліцею. Загальна сума, яку планують вкласти у роботи, складає 93,2 млн грн.

Перелік завдань для підрядника розписали на 70 сторінок кошторису. Оскільки йдеться про капітальний ремонт, то оновлюватимуть все: від комунікацій до фасадів. Запланували встановити і флагшток. Повністю закуплять нові меблі для вчителів та учнів, інвентар для медпунктів, комп’ютерну техніку тощо.

Підрядник повинен завершити роботи до кінця 2025 року.

У лютому Департамент уклав договір на виготовлення проєктної документації для ремонту Малинівського ліцею за 1 млн 498 тис. 700,40 грн.

На сайті Малинівського ліцею зазначено, що станом на 1 вересня 2023 року в ліцеї було 229 учнів, середня наповнюваність класів – 19 осіб. Для успішного навчання дітей облаштовані 18 класних кімнат, з них 2 кабінети інформатики, спортивна зала, актова зала, їдальня, майстерня трудового навчання.

На черговій сесії Малинської міськради, яка відбулася 24 листопада, на розгляд депутатів винесли питання про передачу землі під Малинівським ліцеєм Департаменту регіонального розвитку ОВА.

Минулого тижня ми писали, що Малинський ліцей №2 хочуть оновити за 94 млн грн.

По темі: На ремонт ліцею в Гранітному витратять 35 млн грн: ціни на будматеріали завищені у декілька разів

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини