Малинський ліцей №2 хочуть оновити за 94 млн грн

Днями оголосили тендер

16 листопада оголосили тендер на капітальний ремонт Малинського ліцею №2, що на вулиці С.Бандери, 5.

Очікувана вартість робіт складає 94 млн 080 тис. 710,13 грн. Замовником є Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА.

Школа збудована у 1965 році

Аукціон запланований на 24 листопада. З тендерної документації бачимо перелік робіт, які повинен виконати підрядник, — усього розписали пунктів на 119 сторінок.

Уточнюють, що у суму закупівлі заклали покриття вартості за відрядження будівельників (4228,500 тис. грн), а також розпис екстер’єрів та інтер’єрів у розмірі 710 тис. грн. Замінять повністю комунікації, встановлять нову сантехніку, утеплять горище, цоколь, зроблять фасади, встановлять опалювальну систему тощо. Відремонтують санвузли для персоналу, душову, кабінети, столову, книгосховище і так далі. Планують також відеоспостереження у закладі.

Завершити роботи планують до 20 грудня 2025 року.

До слова, на черговій сесії Малинської міськради, яка відбудеться 24 листопада, на розгляд депутатів винесуть проєкт рішення про передачу Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОВА у безоплатне користування, на умовах суперфіцію, земельну ділянку за адресою другого ліцею. Передають Департаменту також землю під Малинівським ліцеєм, на який, вочевидь, також чекає капітальний ремонт. Щоправда, наразі тендер не оголошений.

По темі: На ремонт ліцею в Гранітному витратять 35 млн грн: ціни на будматеріали завищені у декілька разів

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини