Про деякі нюанси сьогоднішньої сесії Малинської міськради: пішли на рекорд

Ігнорування вимог закону досягло апогею

Учора ми згадували про програму щодо житла для медиків, яку анонсували у порядку денному на сьогоднішню сесію, проте на сайті до останнього «не світили».

Підвантажили документ у публічний доступ лише у день засідання, 24 листопада… І це при тому, що навіть проєкти рішення для позачергової сесії повинні публікуватися за день до голосування. А в нашому випадку – це ще й чергова сесія, підготовка до якої передбачена далеко заздалегідь. Але чи нам звикати до такого у Малині…?

Повернімося до затвердженої програми «Забезпечення житлом медичних  працівників  закладів охорони здоров’я Малинської міської територіальної громади на 2023-2025 роки». Її підтримали усі 25 присутніх у залі депутати. Якщо коротко, на найближчі три роки передбачили кошти на житло медикам, на загальну суму 2,1 млн грн.

«Виконання Програми дасть змогу забезпечити житлом медичних працівників, що працюватимуть у медичних закладах Малинської  міської територіальної громади. Прийняття Програми дасть змогу залучити до роботи в закладах  охорони здоров’я  громади спеціалістів в медицині та покращити медичне обслуговування», — йдеться у пояснювальній записці.

Йдеться як про працівників первинки, так і про медиків міської лікарні. Планують компенсувати витрати на оренду, ремонтувати службові квартири й закупляти нові.

До слова, як ми писали, днями виконком погодив передачу квартири Малинській лікарні — на основі звернення директора. Йдеться про помешкання на вулиці Грушевського, 34.

Ще серед цікавого із сесії — внесли зміни до програми допомоги військовим частинам. Йдеться про закупівлю квадрокоптерів Мavic. Та, схоже, щодо цього питання нам буде доповідати новий громадський активіст — Микола Поліновський. Учора він заявив або сміттєвоз, або мавік. А сьогодні вже доповнив інформацію. Пише що хоч питання і було дискусійним, проте депутатський корпус його підтримав.

Читайте також — Бюджетні аномалії Малинської громади: 19 мільйонів на дороги

Катерина Гончаренко
Катерина Гончаренко
Журналістка, оглядачка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини