Капремонт Малинівського ліцею за 93 млн грн: тендер скасували і оголосили новий

Замовник відхилив єдиного учасника, не давши час на усунення помилки. При тому, що «улюбленим» фірмам, як правило, Департамент дозволяє виправити неточності

Департамент регіонального розвитку Житомирської ОВА скасував недешевий тендер на капітальний ремонт Малинівського ліцею у нашій громаді. Замовник  відхилив пропозицію єдиного учасника тендеру — Приватної ремонтно-будівельної фірми  (ПРБФ) «Комунальник», яка погодилася виконати роботи на 1 млн 134 тис. дешевше, за 92 млн 134 тис. 137 грн.  Причина — «в складі тендерної пропозиції учасника відсутній проєкт календарного графіка виконання робіт». Департамент також вже встиг опублікували новий тендер.

Як писало MALYN.MEDIA,  23 листопада Департамент регіонального розвитку Житомирської ОВА оголосив тендер на каптеремонт Малинівського ліцею. Бюджет — 93,2 млн грн. 25 грудня відбувся тендер, на який подала заявку лише ПРБФ «Комунальник». Але замовник протоколом від 5 січня 2024 року пропозицію фірми відхилив, пише Житомир.інфо.

Цього тижня, 8 січня Департаментом регіонального розвитку ОДА був оголошений новий тендер на капітальний ремонт Малинівського ліцею, з тими ж умовами: очікувана вартість закупівлі – 93 млн 268 тис. 980 грн, термін виконання робіт – до 20 грудня 2025 року. Торги заплановані на 16 січня 2024 року.

За даними аналітичного порталу YouControl, «Комунальник» вже більш ніж десять років бере участь в бюджетних закупівлях, але до зараз немає жодного договору з департаментом регіонального розвитку Житомирської ОДА.

Журналісти також звертають увагу на те, що у випадку, коли йдеться про «улюблених» учасників, Департамент ОВА зазвичай дає час на виправлення помилок. А у випадку з Малинівським ліцеєм і чужим учасником такого шансу не було. Ось, наприклад, фірма, з якою уклали договір на ремонт іншого закладу освіту — Малинського ліцею №2 — також виправляли неточності. Там єдиним учасником була інша житомирська фірма – ТОВ «АртХаус», якій давали час на усунення невідповідностей у поданих документах, а вже потім, без будь-яких відхилень, укладали договір. Ця фірма одна з тих, які отримують найбільше тендерів на Житомирщині, зокрема, й у Малині. За даними системи «YouControl», з 2016 року і до жовтня 2023 року фірма отримала державних замовлень на 893 млн грн, половина з них – від Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА.

По темі. Малинські будинки відновлюватиме «улюблена» фірма Житомирської ОДА

Повертаючись до нового тендеру на ремонт Малинівського ліцею: перелік завдань для підрядника розписали на 70 сторінок кошторису. Оскільки йдеться про капітальний ремонт, то оновлюватимуть все — від комунікацій до фасадів. Запланували встановити й флагшток. Повністю закуплять нові меблі для вчителів та учнів, інвентар для медпунктів, комп’ютерну техніку тощо.

Також нагадаємо, що у лютому 2023-го Департамент уклав договір на виготовлення проєктної документації для ремонту Малинівського ліцею за 1 млн 498 тис. 700,40 грн. На черговій сесії Малинської міськради, яка відбулася 24 листопада минулого року, на розгляд депутатів винесли питання про передачу землі під Малинівським ліцеєм Департаменту регіонального розвитку ОВА.

На сайті Малинівського ліцею зазначено, що станом на 1 вересня 2023 року в ліцеї було 229 учнів, середня наповнюваність класів – 19 осіб. Для успішного навчання дітей облаштовані 18 класних кімнат, з них 2 кабінети інформатики, спортивна зала, актова зала, їдальня, майстерня трудового навчання.

Читайте також — У Житомирській ОВА змінився керівник ключового Департаменту регіонального розвитку

Катерина Гончаренко
Катерина Гончаренко
Журналістка, оглядачка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини