Юна художниця з Малина зайняла призове місце на всеукраїнській виставці

Олександра Лазаренко здобула ІІ місце у номінації «Живопис»

Вихованка Малинського міського Центру дитячої та юнацької творчості Олександра Лазаренко отримала гарні результати на Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового й образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» у номінації «Живопис».

Про це повідомила Малинська міська рада.

«Її робота “Поліська Діва” зайняла друге місце на Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва “Знай і люби свій край” у номінації “Живопис”. Загалом на конкурс було надіслано 1289 робіт із 22 регіонів України. Приємно, що робота нашої талановитої дівчинки вкотре не залишила журі байдужими і отримала дійсно високу відзнаку. Щиро вітаємо Олександру та її наставника Наталію Литвиненко із зайнятим ІІ місцем! Пишаємося Вами та бажаємо ще більше нових досягень!» — написали у мерії.

Відео з роботами переможців та призерів номінацій – на YouTube каналі. Юні учасники змагалися у 23 номінаціях, продемонструвавши свої таланти у різьбленні по дереву, гончарстві, вишивці, писанкарстві, паперовій пластиці та інших видах декоративно-ужиткового мистецтва.

Раніше ця ж робота Олександри перемогла на обласному конкурсі. Тоді у коментарі MALYN.MEDIA художниця розповідала про роботу над картиною.

«Спочатку малювала зовсім іншу картину для цього конкурсу, проте за два тижні до кінця подачі малюнків виявилося, що змінили правила робіт. Потрібно було, щоб картина зображувала тільки мир і добро, а та, яку я малювала, показувала біль.

Тому мені довелося швидкими темпами малювати нову картину. Я обрала саме таку ідею, адже мені дуже подобається український традиційний одяг і взагалі вся наша стародавня історія й побут», — зазначила художниця.

Нагадаємо, що торік  у Малині відбулися дві персональні виставки картин Олександри. Перша — у МЦДЮТ, а друга — у Центральній публічній бібліотеці ім.В.Скуратівського.

Загалом Олександра вже намалювала близько ста картин. Серед них — унікальні сучасні полотна, які вже подорожували Україною та навіть побували за кордоном.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини