16-річна художниця з Малина перемогла на обласному конкурсі

Перемогу отримала її картина «Поліська Діва»

Юна художниця з Малина Олександра Лазаренко, про яку ми розповідали раніше, перемогла у ХVIIІ обласній виставці-конкурсі «Чарівний пензлик».

Про це повідомила Малинська міська рада.

Олександра — вихованка Малинського міського Центру дитячої та юнацької творчості, відвідує гурток образотворчого мистецтва «Креатив».

Її робота «Поліська Діва» була високо оцінена журі конкурсу та здобула абсолютну перемогу у старшій віковій категорії.

Як повідомляють організатори, цьогоріч на конкурс надійшло 100 малюнків із 44 територіальних громад Житомирщини. Учасники подавали творчі роботи, які в художній формі відтворюють красу рідного краю, думки про мир, висвітлюють національне надбання та традиції Поліського краю.

При оцінюванні члени журі враховували ідею автора та її втілення, естетичність і якість виконання малюнка, оригінальність та новизну, трудомісткість, відповідність віку.

У коментарі MALYN.MEDIA Олександра розповіла про роботу над картиною.

«Спочатку малювала зовсім іншу картину для цього конкурсу, проте за два тижні до кінця подачі малюнків виявилося, що змінили правила робіт. Потрібно було, щоб картина зображувала тільки мир і добро, а та, яку я малювала, показувала біль.

Тому мені довелося швидкими темпами малювати нову картину. Я обрала саме таку ідею, адже мені дуже подобається український традиційний одяг і взагалі вся наша стародавня історія й побут», — зазначила художниця.

Нагадаємо, що торік  у Малині відбулися дві персональні виставки картин Олександри. Перша — у МЦДЮТ, а друга — у Центральній публічній бібліотеці ім.В.Скуратівського.

Загалом Олександра вже намалювала близько ста картин. Серед них — унікальні сучасні полотна, які вже подорожували Україною та навіть побували за кордоном

Вітаємо художницю та її наставника Наталію Литвиненко із заслуженою перемогою! Бажаємо натхнення та нових результатів.

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини