«Калюжа»: малинці звернулися з вимогою до міського голови

Серед вимог – термінове створення робочої групи і офіційна заява про особисте відношення до можливої розробки кар’єру

У четвер, 6 липня, мешканці Малина подали колективне звернення міському голові Олександрові Ситайлу щодо подальшої долі «Калюжі». У зверненні громада акцентує на тому, що мерія не забезпечила належного доступу громадськості до Звіту з Оцінки впливу на довкілля та не дає можливості громаді висловити свої зауваження і пропозиції.

Відтак сформулювали чотири вимоги до мера. Зокрема, йдеться про те, щоб міський голова забезпечив безперешкодний доступ громади до Звіту, а також ініціював термінове створення робочої групи для координації дій по захисту інтересів громади у запобіганні можливого негативного екологічного впливу.

«Зобов’язати юридичний відділ Малинської міської ради дати фахову оцінку Звіту з оцінки впливу на довкілля з оприлюдненням звіту на офіційному веб-сайті. Зробити офіційну заяву про ваше особисте відношення щодо можливої розробки Городищанського кар’єру (Калюжі)», — йдеться у наступних вимогах до міського голови.

Як представник ініціативної групи під зверненням підписалася Інна Андрієвська, і повідомила про це у фесбуці:

«Вчора відправила звернення до Міністерства захисту довкілля. Зараз якраз йду з міськради — подала колективне звернення до нашого міського голови. Будемо чекати. Хочу нагадати, що до 20 липня у нас ще є час писати звернення з зауваженнями до Міністерства. Чим більше ми закидаємо їх листами, тим більша ймовірність того, що нас почують! Як сказала мені одна розумна людина: «проігнорувати одну людину легше, як десять». Тож, якщо є охочі – пишіть листи! Є адреса! Є електронна адреса! Є зразок! Пишіть!»,написала Андрієвська.

До слова, завтра, 7 липня, відбудеться сесія Малинської міської ради. Засідання заплановане на 16:00.

Нагадаємо, ТОВ «БМ-Граніт», яке роками добивається дозволів на видобування граніту на Малинщині, знову дало про себе чути. У номері Малинських новин за 15 червня опублікували оголошення про початок громадських обговорень щодо оцінки впливу на довкілля… Попри напруженість та стурбованість у громаді, міська влада досі не висловила офіційної позиції про чергову спробу бізнесменів загарбати популярну локацію відпочинку.

По темі: «О море, море.!» Ви бачили, що малинську «калюжу» вже злили?

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини