Сміх і сльози малинського самоврядування: будуть затверджувати програму громадських ініціатив

На таку програму вже навіть заклали кошти – 105 тисяч гривень

Сьогодні, 7 липня, депутати Малинської міськради зберуться на сесію. У послужному списку питань, які включили до порядку денного, – затвердження окремої Програми підтримки громадських ініціатив на Малинщині на 2023 рік… На такі цілі навіть бюджет заклали: немало, небагато — 105 тисяч гривень, йдеться у проєкті рішення.

У програмі детально прописали мету:  «Програма спрямована на активізацію діяльності ініціативних груп та громадських організацій Малинської міської територіальної громади, мобілізацію місцевих ресурсів задля покращення умов життя та підвищення рівня участі жителів у вирішенні проблем громади».

Окрім цього, сформулювати шість пунктів, які мають допомогти мерії почати звертати увагу на проблеми громади.

Так, зокрема, обіцяють «надання можливості кожному жителю визначити проблему, яка, на його думку, потребує нагального вирішення». Або ось ще: «Залучення громадськості до процесів формування та реалізації діяльності влади і дотримання принципів відкритості, прозорості і публічності». Наступний, звісно, не менш важливий пункт для сучасних реалій, — це «розвиток різних форм співпраці влади з громадою, вивчення громадської думки».

Про те, чи допоможе така програма владі більш чутливо реагувати на ситуацію на кшталт «Калюжі», та виконувати роль влади відповідно до законодавства — у документі, на жаль, не уточнюють.

Нагадаємо, вчора, 6 липня, після понад тижневих активних обговорень у фейсбуці та напружених діалогів міському голові Малина Олександрові Ситайлові передали громадську ініціативу — колективне звернення щодо можливості створення кар‘єру на місці «Калюжі». У ньому громада висловила чотири вимоги до мера, серед яких оперативне створення робочої групи та висловлення особистої позиції голови щодо «калюжного дна».

Станом на час публікації новини у мерії досі ніяк не прокоментували чергову спробу бізнесменів розгорнути бізнес на місці відпочинку. 

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини