Екологи підрахували збитки від ворожих обстрілів на Житомирщині

Нарахували на 63 млн грн

Держекоінспекція розрахувала шкоду через засмічення двох земельних ділянок у Житомирі внаслідок ворожих ракетних атак навесні 2022 року – сума становить понад 63 млн грн.

Про це повідомила пресслужба Державної екологічної інспекції Поліського округу.

«Фахівці Інспекції провели обстеження об’єктів нерухомого майна на двох земельних ділянках у межах м. Житомир з метою здійснення розрахунку шкоди, завданої навколишньому природному середовищу внаслідок російських ракетних ударів навесні минулого року», – йдеться у повідомленні.

Мова йде про засмічення земельної ділянки на площі 138 кв.м по вул. Чуднівській через часткове руйнування житлового будинку та засмічення земель житлової та громадської забудови площею 1 401 кв.м по пр. Миру, яке відбулось внаслідок часткового руйнування будинків та споруд в результаті ворожих ракетних атак.

Загальний розмір завданої шкоди – понад 63 млн грн (3 633 900,00 грн і 59 514 480,00 грн відповідно).

Матеріали за вказаними фактами Інспекцією скеровано до Житомирської обласної прокуратури для вжиття заходів реагування в межах наданих повноважень.

Довідково: загальна площа забруднених в результаті російської військової агресії ґрунтів на території Житомирської та Рівненської областей – 80, 8 тис. кв.м, засмічених – близько 2,9 тис. кв.м Загальна сума розрахованих Інспекцією збитків за забруднення та засмічення земель – понад 456 млн грн.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини