По 50%: стало відомо, який розмір премії погодили керівництву Малина

Але у мера «50 відсотків» одні, а у заступників «50 відсотків» інші

У 2024-ому ТОП-чиновники Малина отримуватимуть «плюс» 50% преміювання та 50% надбавок. Щоправда, міському голові нараховуватимуть премії від розміру зарплатні, а заступникам, секретареві та керуючому справами — від окладів.

Про це дізнаємося з рішення «Про застосування заходів стимулювання у 2024 році», яке опублікували на сайті Малинської міської ради. Як писало MALYN.MEDIA, проголосували за нього під час сесії 23 лютого.

«Заходи стимулюваня» стосуються мера Олександра Ситайла, його трьох заступників — Віктора Гвоздецького, Павла Іваненка, Віталія Лукашенка, а також — секретаря Василя Майстренка та керуючого справами Ігоря Малегуса.

«Преміювання у 2024 році міського голови Олександра СИТАЙЛА  здійснювати  щомісячно в розмірі 50%  від нарахованої заробітної плати в межах кошторисних призначень та фонду економії праці.

Поточне преміювання проводити щомісячно в розмірі 50 відсотків посадових окладів та економії фонду оплати праці, секретарю міської ради, заступникам міського голови, керуючому справами виконавчого комітету до місячної зарплати з урахуванням посадового окладу, надбавок за ранг, вислугу років,  за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи, інших надбавок і доплат», — йдеться дослівно у тексті рішення.

Окрім цього, «за виконання особливо важливої роботи» чиновникам встановили розмір надбавки.

«Встановити в межах фонду оплати праці надбавку за виконання особливо важливої роботи міському голові в розмірі 50%,  секретарю міської ради, заступникам міського голови, керуючому справами виконавчого комітету в розмірі 50%  посадового  окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років», — пишуть у рішенні ради.

Їм також надаватимуть матеріальну допомогу на оздоровлення — «у розмірі середньомісячної заробітної плати» на час відпустки.

Зазначимо, що розмір окладу затверджений постановою Кабміну №268 від 9 березня 2006 року (додаток 50): для міського голови у громадах із населенням від 15 до 70 тисяч осіб встановлено 15 000 грн, для заступників — орієнтовно 12 000.

Саме на основі цих сум нараховуються премії та надбавки, і формується кінцева цифра, яку чиновники отримують на руки.

Скрин з Постанови Кабміну

Але з огляду на декларацію міського голови, можна сказати, що відсотковими надбавками можна крутити як циган сонцем. Посадовий оклад мера за рік складає 12 міс.*15 000 грн = 180 000 грн. Запитання: як 180 000 грн у 2022 році перетворилося у 816 479 грн?

Нагадаємо, що цього року рішення про стимулювання керівництва Малина прийняли з другої спроби. Спочатку у січні під час чергової сесії депутати відмовилися голосувати за преміювання топів і запросили звіт за 2023-ий. Мер із трьома заступниками «відчитався» 6 лютого, проте депутати жоден зі звітів не підтримали.

У 2021-ому керівництво Малина пропонувало нарахувати собі щомісячні надбавки та по 100% премій.

Катерина Гончаренко
Катерина Гончаренко
Журналістка, оглядачка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини