Керівництво Малина пропонує нараховувати собі щомісячні надбавки та по 100% премій

У міськраді підготували проєкт рішення про надбавки до зарплати у 2022-ому міському голові, заступникам, керуючій справами та секретарю

На сайті Малинської міської ради опублікували проєкт рішення  «Про застосування заходів стимулювання» адміністрації мерії. Депутатському корпусу пропонують підтримати щомісячні премії та надбавки голові Олександру Ситайлові, його заступникам, секретареві та керуючій справами.

Про це йдеться у проєкті рішення, яке планують винести на розгляд сесії.

У документі зазначено, що у 2022 році Олександр Ситайло має щомісяця отримувати +100% від розміру свого окладу.

Кожного місяця також пропонують нараховувати премії – не менш ніж 10% – ще шістьом посадовцям: секретарю Василю Майстренку, керуючій справами Ірині Копило та чотирьом заступникам.

Зазначимо, що посаду першого заступника до 21 грудня офіційно займає Леонід Мартиненко, і поки що невідомо, хто прийде на його місце.

Преміювати хочуть також Павла Іваненка, Віталія Лукашенка та Віктора Гвоздецького, які працюють заступника мера. 

Також пропонують затвердити надбавки по 100% голові та по 50% іншим чиновникам «за виконання особливо важливої роботи».

Окрім цього, у проєкті рішення йдеться ще про нарахування їм виплат на оздоровлення «у розмірі середньомісячної заробітної плати» на час відпустки.

Нагадаємо, що у серпні цього року керівництво мерії вже пропонувало собі удвічі збільшити премії. Тоді йшлося про підвищення премій із 50% до 100%.

Катерина Гончаренко
Катерина Гончаренко
Журналістка, оглядачка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини