Декларування: Тетяні Грищенко «довірили» два автомобілі впродовж одного місяця

З’явилася декларація народної депутатки за 2022 рік

Мажоритарниця з Малинського округу Тетяна Грищенко прозвітувала про свої доходи та майно за 2022 рік.

Раніше ми публікували огляд декларації нардепки за довоєнний 2021-ий. Там вона взагалі не згадувала будь-якого транспорту, який належить родині.

А вже у декларації за наступний 22-ий рік, яку вона подала згодом, Тетяна Грищенко декларує три автомобілі, два з яких – були придбані з різницею у неповні три тижні.

Так, 12 жовтня того року купили кросовер AUDI Q5 (2015 року випуску). Ціну авто не вказують. На онлайн-автобазарах знаходимо схожі варіанти, ціна коливається від 700 тис. грн до понад мільйона гривень – залежно від комплектації, пробігу тощо.

Вже 1 листопада 2022-го у родині з’явився ще один автомобіль — VOLKSVAGEN TRANSPORTER 2007 року випуску. Його ціна також не прописана, але можемо знайти, що коштує такий транспорт від 5 000 до 10 000 доларів.

Окрім цього, згадується авто FORD FOCUS 2013 року, придбане у травні 2020-го. Але цю автівку Грищенко чомусь забула вказати у своїй декларації за 2021 рік.

До речі, усіма авто родина користується по довіреності. Як відомо, це досить поширена в Україні практика купівлі транспортних засобів без реального переоформлення в сервісному центрі МВС, а з оформленням у нотаріуса довіреності.

Зазначимо, що попри щедрі покупки доходи Грищенків у 2022 році залишалися без суттєвих змін, якщо порівнювати з попереднім роком. У статусі народного депутата Тетяна Грищенко заробила 472 тисячі гривень — що майже удвічі менше від зарплатні мера Малина Олександра Ситайла за цей рік.

Чоловік Вячеслав Грищенко, який офіційно безробітний, але на той час ще був депутатом Малинської міської ради, згадує, що за весь 2022-ий отримав лише 41 тис. грн пенсії. Та ще 202 тис. грн за відчуження рухомого майна.  Що саме продав чоловік народної депутатки – залишається загадкою. Але можемо припустити, що йдеться про автомобіль FORD FOCUS, яким користувався її чоловік з 2020-го.

ЗА ТЕМОЮ:

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини