Сучасні вбиральні та розетки: Укрзалізниця запустила оновлений дизель-поїзд «Коростень — Житомир — Вінниця»

Відремонтували потяг 1996 року випуску. Ціна на квиток тепер зросла удвічі

Вперше за часів незалежності України Укрзалізниця модернізувала на власних потужностях дизель-поїзд ДР1А №329. Відсьогодні, 15 лютого, він курсуватиме на маршруті Коростень – Житомир – Вінниця. 

Про це повідомили у пресслужбі УЗ.

«Укрзалізниця вже має ґрунтовний досвід оновлення приміських електропоїздів, але повну модернізацію дизель-поїзда на власних потужностях Укрзалізниця виконала вперше. Роботи виконано з урахуванням усіх стандартів, у тому числі й інклюзивних вимог.

У планах компанії – нарощувати обсяги ремонтів приміського рухомого складу та підвищувати стандарт обслуговування пасажирів у приміському кластері. Дизель-поїзд сформований у 4-вагонному складі, має 324 посадкові місця ІІІ класу та 8 додаткових місць для маломобільних груп населення», — повідомили у пресслужбі УЗ.

За словами пресслужби, все зроблено для комфорту пасажирів: чисті, теплі, просторі вагони з табло зупинок, місцем розташування багажу та кріпленням для перевезення велосипедів, дитячих візочків. Є можливість зарядити гаджети.

Порівнюючи з дизелем старого зразка, ціна на квиток виросла вдвічі.

«Вартість квитка з Коростеня до Вінниці становить 97 гривень 24 копійки. Вагони оснащені камерами відеоспостереження», — додали у пресслужбі УЗ.

Зі станції Коростень регіональний поїзд №887/888 Коростень – Вінниця вирушатиме о 08:05, у Житомирі зупинятиметься о 09:33,  прибуватиме на кінцеву зупинку об 11:53. 

У зворотному напрямку регіональний поїзд №889/890 Вінниця – Коростень вирушатиме зі станції Вінниця о 14:00, у Житомирі зупинятиметься о 16:13 та прибуватиме до Коростеня о 17:47.  Окрім цього, поїзд робитиме зупинки на станціях Нова Борова, Горбаші, Бердичів, Козятин-1, Калинівка 1.  

Квитки на поїзди доступні у чат-боті Укрзалізниці, у касах вокзалів та станцій, безпосередньо у кондукторів. 

Читайте також — У Малині зупинятиметься потяг «Харків — Ужгород»

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини