КП «Малин»: директор є, розпорядження міського голови — нема

Схоже, що новопризначений директор КП «Малин» Микола Поліновський перебуває на посаді нелегально.

Два тижні тому колективу КП «Малин»  представили нового керівника. Тоді громаду запевнили: «Згідно із розпорядженням міського голови, з 16.06.2021 підприємство очолив Микола Поліновський – член виконавчого комітету, відомий громадський діяч Малинщини». 

Але, схоже, новий директор займає цю посаду нелегально.  Ну бо ж, як ще пояснити той факт, що на офіційному сайті мерії, який власне й призначений для таких документів, цього розпорядження досі немає

Відповідно до законодавства, його мали опублікувати впродовж п’яти (!) днів після того, як підписав мер – тобто, максимум 21 червня. 

Нині ж календар зрадливо показує на 29-те число, а розпорядження досі відсутнє… Якщо не оприлюднили згодом, то, можливо, воно було раніше? 

Але ми переглянули розпорядження від № 96 (22.04) і до №145 (24.06), та не знайшли в ці дати жодного документа про це кадрове призначення. А, оскільки, в списку немає пропущених номерів (за винятком №102, яке не підходить по даті), то розпорядження про призначення Поліновського й в принципі не може існувати. 

Треба також розуміти, що відповідно до законодавства, директор комунального підприємства приймається на роботу на умовах контракту. Такий контракт укладається між головою і власне претендентом на цю посаду.

Цей контракт готують задовго до призначення, ретельно прописуючи там усі умови, обов’язки та терміни роботи. Тоді трудовий договір подають на підпис голові. І вже на підставі нього видається розпорядження (наказ) про призначення керівника. Лише після того, як підписане розпорядження, новопризначений директор може розправляти плечі та імператорським голосом наказувати, де прибрати дороги. 

А поки такого розпорядження немає, усі ці урочистості та коронації  – не більше, ніж фікція. Звісно, зараз глашатаї спробують, як і після іншої публікації MALYN.MEDIA, швиденько підмести сліди, і заднім числом запхають у список це розпорядження. Лише цього разу цікаво, під яким номером? Бо ж все зайнято…  

Між іншим, досі на сайті мерії директором КП «Малин» значиться колишній керівник Микола Стурчак. Мовчить про нового директора і сайт НАЗК. Хоча відповідно до ЗУ «Про запобігання корупції» новий керівник повинен подати декларацію про доходи. Втім, зараз там є лише декларація після звільнення Стурчака, а от фінансового звіту нового очільника немає. 

Підсумуємо, що маємо в результаті. Нового директора урочисто представили – представили. У фейсбуці відзвітували – відзвітували. Керівник обмив своє призначення – обмив і навіть світлинами ділився з врочистого купелю. Попри це, головного документу, який би підтверджував призначення нового директора немає на офіційних ресурсах. Мало того – є сумніви, чи він взагалі був. 

Питання, а на якій тоді підставі Микола Поліновський очолює КП «Малин»?

Втім, сам пан директор, здається, якраз не переймається буквами закону (та й не тільки закону) і якось днями у своєму фейсбуці заявив: «Всім критикам ідіть по воді» (як завжди – без розділових знаків). 

***

Як писав MALYN.MEDIA, певний час найбюджетніше комунальне підприємство було без керівника. Колишній очільник Микола Стурчак раптово пішов на пенсію… З власних джерел ми повідомляли, що на цю посаду розглядали Миколу Поліновського. Але перші особи ніяк не могли домовитись між собою, бо фактично до останнього ніхто не знав, чи справді головний свободівець очолить КП «Малин». Врешті, 16 червня, ця інформація підтвердилась. 

До слова, Микола Поліновський є членом виконавчого комітету міської ради. Полюбляє демонструвати спортивні досягнення у своєму фейсбуці, коментує усі на світі події та є головним націоналістом Малина – очолює місцеву «Свободу». 

Катерина Гончаренко
Катерина Гончаренко
Журналістка, оглядачка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини