2 і 1: так відзначили перемогу збірної України працівники «Ялинки»

Змаганнями  з дартсу відзначили перемогу збірної України над шведською командою на ЄВРО-2020 з футболу працівники Малинського Закладу дошкільної освіти №8 «Ялинка». І кількість учасниць – 21. складається із символічних цифр: 2 і 1, як рахунок матчу.

З великим ентузіазмом та жагою до перемоги виходили на стартові позиції учасниці змагань, та старалися влучити в мішень.

В кого і як це получалося показали підсумки.

Біля мішені Юлія Ковальчук

Перемогу з результатом 29 очок одержала вихователь Олександра Кириченко. Друге місце посіла вихователь Юлія Ковальчук (27 очок).

А от за третє місце точилася вперта боротьба. Відразу двоє учасниць «вибили» по 25 очок. В такому випадку було застосовано «правило кращих попадань». У асистента вихователя Лідії Залістовської серед влучних кидків є «дев’ятка» та «вісімка», а тому їй і було присуджено третє призове місце.

Призери змагань

Слід зазначити, що асистент вихователя Оксана Журахівська стала єдиною «спортсменкою», яка поцілила в «10».

Учасниці змагань

Призери були нагороджені дипломами, а всі учасники отримали заряд бадьорості для підготовки до наступних змагань – фігурної їзди на велосипеді.

Василь Степаненко, інструктор з фізичної культури, Заслужений тренер України

Василь Степаненко
Василь Степаненко
Дослідник історії спорту Малинщини, Заслужений тренер України, президент ГО «Спортивний клуб «Оазис», президент ГО «Житомирська обласна Федерація підводного спорту та підводної діяльності».

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини