Дорога на Пиріжки: ремонтні роботи відновили

Вперше за кілька місяців мерія пояснила громаді поточний стан справ на цьому відрізку шляху

Ввечері, 26 жовтня Малинська міська рада у фейсбуці написала, що «розпочалося довгоочікуване лагодження ділянки дороги Малин-Пиріжки, яка вже має свою історію».

Нагадаємо, що на дорозі О061219 Малин — Народичі, зокрема, на відрізку поблизу міста, раніше частково зрізали асфальт. Близько чотирьох місяців тому роботи припинили, залишивши на дорозі «пазли». Малинці неодноразово цікавилися, у чому справа, але мерія тоді традиційно відмовчувалася. І лише тепер пояснила, що і як.

«Її ремонтом (ремонтом дороги, – ред.) займається Департамент регіонального розвитку Житомирської військової адміністрації. Ще навесні, а саме у квітні, цією структурою були проведені державні закупівлі. Оголошений переможець – підрядна організація. Вона мала розпочинати виконання робіт по дорожньому ремонту. На заваді стали конкуренти, інші учасники тендеру. Ними були подані оскарження результатів державних закупівель до відповідних органів. Як результат, тривала тяганина у цій справі, а відрізок дороги чекав свого ремонту», — пишуть у міськраді.

Нагадаємо, що 11 жовтня у Департаменті регіонального розвитку Житомирської ОВА MALYN.MEDIA прокоментували, що судові процеси завершені й роботи на дорозі з Малина до Пиріжок розпочнуться вже «найближчим часом».

Загалом передісторія така. У березні цього року Департамент оголосив тендер на «Послуги з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Житомирської області протяжністю 6941,5 км». Очікувана сума тендеру склала близько 539 млн грн. У переліку був у відрізок дороги з Малина до Пиріжок.

Участь у тендері взяли чотири учасники. У результаті переможцем стало ТОВ «Будівельна компанія «Будальянс груп». Однак відхилені учасники почали оскаржувати рішення у спеціальну Колегію Антимонопольного комітету. По одній зі скарг, яку подало ПП «Автомагістраль», колегія винесла позитивне рішення. І зобов’язала Департамент регіонального розвитку ОВА скасувати попереднього переможця по цьому тендеру – ТОВ «Будівельна компанія «Будальянс груп». Департамент не погодився і почав оскаржувати рішення АМКУ у суді.

29 серпня Київський окружний адміністративний суд задовольнив позов Житомирської ОВА. Антимонопольний спробував оскаржити рішення, однак 4 жовтня суд відхилив апеляцію. І вже за два дні, 6 жовтня, Департамент успішно уклав новий договір із ТОВ «Будівельна компанія «Будальянс груп».

ТОВ «Будівельна компанія «Будальянс груп» зареєстроване у Києві. Займається будівництвом доріг та автострад. Бенефіціарним власником зазначений Войтко Ігор Валерійович. У 2021 році фірма почала вигравати тендери Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА. Станом на 10 жовтня вже укладено вісім угод на загальну суму 1,2 млрд грн.

Влітку цього року — через такі ж складні торги, як з дорогою на Пиріжки, та із втручанням судів — Департамент ОДА уклав договір з ТОВ «Будівельна компанія «Будальянс груп» на ремонт двох доріг біля Малина. Лот цієї фірми був найдорожчим з пропонованих.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини