Малинці звертаються до голови ОДА щодо збереження тимчасової переправи

На фоні чуток про демонтаж, жителі вимагають залишити дорогу як запасну

Учора, 6 листопада, мешканка Малина Тетяна Синиця поділилася у фейсбуці, що офіційно направила лист до обласної влади з приводу тимчасової переправи біля «фабричного» мосту. Демонтаж тимчасової переправи передбачений умовами договору.

Тетяна Синиця звертається до очільника Житомирщини Віталія Бунечка від імені громади.  У вступі вона пише про те, що війна ще не закінчилася, а тому зносити переправу, у яку вкладені мільйони, як мінімум нераціонально. 

«Знаємо, що до ваших владних кабінетів вже зверталися наші земляки, і їм відповіли, що знесеня переправи є вимогою екологів (…) Враховуючи, що ми вже мали сумний досвід, як жити в зруйнованому місті, ми не хочемо допустити ще однієї ситуації, яка призведе до паралічу нашого міста. Крім того, ця дорога може слугувати як пішохідна для збереження більш зручного переходу в мікрорайон «автопарку» та як велосипедна доріжка. Адже їздити велосипедом по мосту де такий інтенсивний рух, небезпечно», — пише авторка. 

Відтак, вона закликає терміново переглянути умови договору та виключити вимоги щодо знесення тимчасової переправи – «інакше це призведе до соціальної напруги». 

До листа додали також копію звернення до міського голови із підписами мешканців.

Нагадаємо, що чутки про знесення переправи активізувалися кілька тижнів тому. Однак за весь цей час ані мер, ані будь-хто з представників влади офіційно так і не пояснили громаді ситуацію із цим демонтажем. Маємо ще один наочний приклад, коли реальні запити громади, вже традиційно ігнорують… 

По темі: 

Про тимчасову переправу: розібрати чи залишити

Про об’їзди й переправи: хто буде актувати порнографію?

Катерина Гончаренко
Катерина Гончаренко
Журналістка, оглядачка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини