Екскерівник Житомиргазу, якого підозрюють у відмиванні коштів, судиться за вихідну допомогу при звільненні

У 2019-ому він балотувався у нардепи від Малинського округу

Колишній голова правління АТ «Житомиргаз» Валентин Ющенко звернувся до суду з позовом до акціонерного товариства. Вимагає стягнення середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільненні, недоплаченої суми компенсації за невикористані відпустки та вихідної допомоги.

Відповідна інформація оприлюднена на порталі «Судова влада України», пише Житомир.інфо.

До слова, зарплата Валентина Ющенка за 2019 рік становила 2 млн 886 тис. 995 грн, за 2020 рік – 3 млн 041 тис. 427 грн.

Зазначається, що позов Валентина Ющенка до Акціонерного товариства «Оператор газорозподільної системи «Житомиргаз» зареєстрований в Корольовському районному суді м.Житомира 2 листопада 2023 року.

Нагадаємо, Валентину Ющенко з 20 червня намагалися обрати запобіжний захід, але він ігнорував судові засідання, і зрештою Шевченківський районний суд м. Києва ухвалою від 15 вересня 2023 року надав дозвіл на затримання підозрюваного з метою приводу в суд. На початку жовтня ми писали, що його взяли під варту.

На початку вересня 2023 року поліція відкрила кримінальне провадження за ч.2 ст.364-1 КК України (Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) щодо незаконно нарахування та виплати премій членам правління АТ «Житомиргаз» в розмірі 7,9 млн грн: рішення щодо преміювання ухвалили на засіданні наглядової ради АТ «Житомиргаз» 12 травня 2023 року.

Нагадаємо, у 2019 році Валентин Ющенко балотувався на виборах у Верховну Раду від Малинського округу, як самовисуванець.

Політична кар’єра Валентина Ющенка в минулому пов’язана з Партією регіонів. Він балотувався до Полтавської обласної ради (2006 рік, по списках ПР) та до Житомирської обласної ради (2010 рік, по списках ПР).

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини