У КП «Малин» забирають майже 800 тис. грн: що каже директор

Статутний капітал КП «Малин» хочуть зменшити на 763 400 гривень.

На офіційному сайті Малинської міської ради опублікували проєкт рішення про зменшення розміру статутного капіталу найбюджетнішого комунального підприємства «Малин». Згодом цей проєкт винесуть на розгляд міської сесії.

«Зменшити статутний капітал КП «Малин» Малинської міської ради Житомирської області на 763 400,00 грн», – дослівно йдеться у тексті.

Журналістка MALYN.MEDIA запитала у директора КП «Малин» Миколи Поліновського про те, як зменшення бюджету вплине на роботу комунальників.

«Це не я приймаю таке рішення. Це рішення органів виконавчої влади, але тут не треба шукати підводних каменів. Бо це не вплине на зарплату чи на загальну роботу підприємства, на оплату комунальних послуг і т.д. Але так, раніше за ці кошти мали придбати техніку… Доведеться відкласти, нічого страшного. Поторгувались… Сподіваюсь ці кошти витратять на щось корисне для громади», – зазначив Микола Поліновський.

Нагадаємо, що у червні в КП «Малин» відбулись важливі кадрові зміни – змінився керівник. Новим директором, замість Миколи Стурчака, який пішов на пенсію, став член виконкому і головний свободівець Малина Микола Поліновський.

Читайте також – Керівництво Малина пропонує збільшити собі премії у два рази.

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини