Керівництво Малина пропонує збільшити собі премії у два рази

У місті підготували проєкт рішення про збільшення надбавок та премій міському голові, заступникам, секретарю та керуючій справами.

На офіційному сайті Малинської міської ради опублікували проєкт рішення, який планують винести на розгляд сесії. Депутатам пропонують проголосувати за збільшення премій меру, заступникам, секретарю та керуючій справами.  

Зокрема, йдеться про збільшення розміру премії з 50% до 100%. Також пропонують «встановити надбавку за виконання важливої роботи міському голові в розмірі 100%, першому заступнику міського голови, заступникам міського голови, керуючому справами в розмірі 50% посадового  окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років».

Відповідно йдеться про збільшення виплат сімом посадовцям – міському голові, секретареві, керуючій справами та чотирьом заступникам.

До слова, на сесії планують також внести зміни до Регламенту Малинської міської ради. Йдеться про те, що починати пленарне засідання потрібно виконанням гімну, при цьому усі присутні у залі повинні стояти та співати його. Все як і раніше — викреслили виконання гімну Малина.

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини