Резонансні «очисні» й переправа: депутати звернуться до Кабміну й Житомирської ОВА

«Очисні» брати поки не хочуть, а переправа хай буде

На сьогоднішній позачерговій сесії депутати Малинської міської ради мають розглянути ряд питань, серед яких і резонансні.

Як відомо, у жовтні цього року Кабмін передав у власність Малинської МТГ очисні споруди Фабрики банкнотного паперу. Чи «підніме» громада такий «подарунок»?

Ще більшого розголосу набуло питання демонтажу тимчасової об’їзної переправи через річку Ірша. Це передбачено умовами договору капітального ремонту моста, але безглуздо з погляду громади.

Тож маємо два звернення. В проєктах рішень зазначається таке:


ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Малинської міської ради VІІІ скликання до Кабінету Міністрів України, Національного банку України, щодо передачі об’єктів інженерної інфраструктури водопровідно-каналізаційного господарства та окремого індивідуально визначеного майна у власність Малинської міської територіальної громади

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2023 року № 943-р «Про передачу об’єктів інженерної інфраструктури водопровідно-каналізаційного господарства та окремого індивідуально визначеного майна у власність Малинської міської територіальної громади Коростенського району Житомирської області» Малинська міська рада має прийняти комплекс очисних споруд  в комунальну власність.

В той же час в переліку  нерухомого майна та основних засобів відсутні полігон для зберігання обезводненого осаду, а також  всі транспортні засоби, які забезпечують технологічний процес, що унеможливлює безперебійну роботу очисних споруд та спонукає до значних витрат місцевого бюджету.

Враховуючи вищезазначене, а також як стримуючий фактор, фінансову неспроможність бюджету громади щодо належного  утримання очисних споруд спричиненою військовою агресією російської федерації проти України, Малинська міська рада просить відтермінувати виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2023 № 943-р «Про передачу об’єктів інженерної інфраструктури водопровідно-каналізаційного господарства та окремого індивідуально визначеного майна у власність Малинської міської територіальної громади Коростенського району Житомирської області» до закінчення військового стану та збільшення  дохідної частини бюджету.


ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Малинської міської ради VІІІ скликання до Житомирської обласної військової адміністрації щодо збереження тимчасової переправичерез річку Ірша в м. Малин

У жовтні 2023 року відкрито рух транспорту на капітально відремонтованому мосту через річку Ірша в м. Малині на автомобільній дорозі О061219 Народичі – Малин через Базар, км 67+015. На період проведення ремонтних робіт було облаштовано тимчасову об’їзну дорогу.

Проєктною документацією, яка була затверджена Департаментом регіонального розвитку Житомирської обласної військової адміністрації передбачено розбирання тимчасової об’їзної дороги після завершення ремонтних робіт на об’єкті. 

В той же час до Малинської міської ради надходять колективні звернення  мешканців міста Малина щодо непроведення демонтажу  тимчасової об’їзної дороги. 

Враховуючи зазначене, з метою забезпечення безперебійного транспортного сполучення між двома частинами міста та автомобільними дорогами державного значення Київ – Ковель та Київ – Чоп в разі виникнення надзвичайної ситуації воєнного характеру, що надзвичайно важливо,   Малинська міська рада  Житомирської області звертається з проханням не проводити демонтаж об’їзної дороги через річку Ірша в м. Малині на період дії воєнного стану.


Варто зазначити, що у Малинській міській раді категорично не хочуть комунікувати з громадою щодо резонансних питань.

У нещодавньому протистоянні громади з підприємцями, які хотіли почати розробку «Калюжі», влада відмовчалася й була бездіяльною. Чому?

Показовим є й нещодавнє призначення директора Малинської лікарні. Про це у Малині дізналися з обласних ЗМІ.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини