На сесії Малинської міськради зняли з голосування звернення до Кабміну щодо «очисних»

У зверненні йшлося про те, що громада фінансово не готова прийняти на баланс цей об’єкт

Сьогодні, 10 листопада, відбулося позачергове засідання сесії Малинської міської ради, під час якого мали розглянути питання-звернення до Кабміну щодо очисних споруд. Однак з оприлюдненого протоколу поіменного голосування бачимо, що це питання зняли з розгляду.

Підтримали таке рішення усі 24 присутні у залі депутати.

Як відомо, у жовтні цього року Кабмін передав у власність Малинської МТГ очисні споруди Фабрики банкнотного паперу. Сьогодні ж ми писали, що на сесії збиралися підтримати звернення, що Малинська громада фінансово не спроможна утримувати очисні споруди на балансі:

«У переліку  нерухомого майна та основних засобів відсутній полігон для зберігання обезводненого осаду, а також  всі транспортні засоби, які забезпечують технологічний процес, що унеможливлює безперебійну роботу очисних споруд та спонукає до значних витрат місцевого бюджету».

Відтак, міськрада планувала просити відтермінувати взяття «очисних» у власність «до закінчення військового стану та збільшення дохідної частини бюджету». Але з невідомих причин передумали.

На противагу депутати підтримали звернення до Житомирської ОВА щодо збереження тимчасової переправи – нагадаємо, що її демонтаж передбачений договором, однак громада вважає такий розвиток подій нераціональним.

Також під час сьогоднішньої сесії голосували за запит щодо облаштування алеї у центрі міста. Про що саме мова — не знаємо. Невідомо також чия це пропозиція.


Доповнено. На фейсбуці мерії поверхнево уточнили, що йдеться про Алею Героїв, і що це було депутатське звернення.


Підтримали під час засідання ще один запит – про виділення коштів на закупівлю квадрокоптерів для військових.

На сайті мерії повідомляють, що наступна сесія, вже чергова, відбудеться 24 листопада.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини