Передумали: малинська мерія вирішила не продавати «Оранту»

Щоправда, поки що. Зараз треба здолати перепони — скасувати колишні рішення

Епопея із продажем нежитлового приміщення колишньої «Оранти», що на площі Соборній, 12 у Малині, триває. На останньому засіданні виконкому прийняли рішення про скасування конкурсу по відбору інвестора.  А також виключили  будівлю із переліку  об’єктів, які збираються реконструювати…

«Виключити нежитлову будівлю на площі Соборній, 12 у м. Малині з Переліку об’єктів, що підлягають добудові, реконструкції та капітальному ремонту, для подальшого відбору інвестора-підрядника на проведення її реконструкції», – дослівно йдеться у рішенні виконкому.

Цим рішенням скасували рішення виконавчого комітету  від  22.10.2015 №215 «Про введення в дію рішення конкурсної комісії щодо визначення переможця конкурсу по відбору інвестора-підрядника та суб’єктів інвестиційної діяльності на проведення будівельних робіт з реконструкції нежитлової будівлі на площі Соборній, 12  у м. Малині».

Як писав MALYN.MEDIA, наші журналісти відстежували продаж цього приміщенні і повідомляли, що власник «Пульчинелли» купив приміщення колишньої Оранти за 711 тисяч гривень. Стартова ціна будівлі, площею 125 кв.м була всього 404 тисячі. Але на початку січня аукціон з продажу «Оранти» скасували.

Очевидно, що міська рада виставила на продаж приміщення, яке мало «хвости». І тут запитання: як можна було готувати продаж приміщення і не побачити такої проблеми?

Та, як кажуть, не було б щастя, так нещастя допомогло. Тепер треба лише зачекати і побачити хто стане «щасливчиком» — новим власником «Оранти».

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини