Власник «Пульчинелли» купив через аукціон приміщення колишньої «Оранти» в Малині

Артем Марченко придбав майже 125 квадратних метрів за 711 тисяч гривень

Вже улюблена малинцями піцерія «Пульчинелла» скоро буде розширятися. Її власник – місцевий підприємець – придбав через аукціон приміщення у центрі Малина. Раніше за адресою площа Соборна, 12 працювала «Оранта».

Журналісти Malyn.Media відстежували продаж цієї будівлі, проведення аукціону і помітили серед учасників Артема Марченка, одного з героїв наших публікацій.

Відтак ми відразу поцікавилися деталями угоди та враженнями від купівлі міського майна через аукціон.

Оголошення про продаж цього приміщення він побачив випадково на сайті ОlХ. Каже, що давно шукав будівлю під розширення бізнесу, а тут якраз натрапив на вигідну пропозицію – стартова ціна за 125 кв. м була всього 404 тис. грн.

«Звісно мене захопила ідея придбати це приміщення. Центр міста, гарна площа, прекрасна ціна. Почав готувати документи. Взагалі процедура не з легких – треба зібрати купу паперів, заплатити внесок у розмірі 40 тис. грн. Я одразу розумів, що 400 тис. грн за це майно – дуже мало, тому першу ставку поставив 600 666 грн», – розповідає Артем Марченко.

Оскільки торги закриті, то про інших учасників Артем дізнався лише в день аукціону. Їх було двоє: один пропонував 404 тисячі, інший – 405 тисяч гривень. Було три раунди, під час яких учасники могли підвищувати ставки. І за результатами третього раунду – переміг Артем Марченко, який запропонував у фіналі 711 тис. грн.

«Тепер залишилося оформити усі юридичні моменти і перерахувати кошти. Радію, що не лише купив нарешті гарне приміщення, а й ці кошти підуть у міську казну, адже приміщення було у власності громади. Хочу також власним прикладом показати, що брати участь у таких аукціонах і перемагати – цілком реально. Навіть без попередніх домовленостей та протекцій », – зазначив Марченко.  

Хто зна, якби не з’явився випадковий учасник, чи далеко пішла б ціна від початкової 405 тис. грн, але маємо факт — громада доотримає додаткові 300 тис. грн.

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

1 коментар

  1. Тут два варианта – либо громада -лохи, либо еще столько-же.. или раза в два больше – занес в конверте в дом напротив (в чем я более уверен).
    P.S. данной публикацией пацанчика спалили.

- Реклама -spot_img

Останні новини