No comment: аукціон з продажу «Оранти» скасували

Рішення виконкому Малинської міської ради — «враховуючи усне звернення…»

Про скасування аукціону з продажу об’єкта малої приватизації – нежитлової будівлі, адмінприміщення по площі Соборній, 12  в м. Малині

Враховуючи усне звернення  Науменка Володимира Олександровича щодо визнання ПП «Малинська меблева фабрика» переможцем конкурсу  по відбору підрядника  та суб’єктів інвестиційної діяльності на проведення будівельних робіт з реконструкції нежитлової будівлі на площі Соборній, 12 в м. Малині, зі зміною геометричних розмірів будівлі, а саме:

проведення надбудови та розширення шляхом добудови, відповідно до рішення виконавчого комітету від 22.10.2015 № 215 «Про введення в дію рішення конкурсної комісії щодо визнання переможця конкурсу по відбору підрядника та суб’єктів інвестиційної діяльності на проведення будівельних робіт з реконструкції нежитлової будівлі на площі Соборній, 12 в м. Малині», з метою уникнення непорозумінь та можливих судових процесів, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради   

          В И Р І Ш И В:

  1. Аукціонній комісії скасувати аукціон з продажу об’єкта малої приватизації – нежитлової будівлі, адмінприміщення по площі Соборній, 12 в м. Малині.
  2. Юридичному відділу виконавчого комітету вивчити питання щодо виконання рішення виконавчого комітету  від  22.10.2015  № 215 «Про введення в дію рішення конкурсної комісії щодо визнання переможця конкурсу по відбору підрядника та суб’єктів інвестиційної діяльності на проведення будівельних робіт з реконструкції нежитлової будівлі на площі Соборній, 12  в м. Малині».
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Павла ІВАНЕНКА.

Міський голова                                                                Олександр СИТАЙЛОПоміж Новим роком та Різдвом завжди відбуваються дивні речі — майже казкові…

Та чи не потрапила міська рада в цугцванг «з метою уникнення непорозумінь та можливих судових процесів»?

Як писав MALYN.MEDIA, власник «Пульчинелли» купив приміщення колишньої Оранти через аукціон за 711 тисяч гривень. Стартова ціна будівлі, площею 125 кв.м була всього 404 тисячі.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини