На території Малинщини зареєстровані майже 2000 переселенців

Нові мешканці можуть отримати комплексну медичну допомогу у комунальних та приватних лікарнях

У нашій громаді зараз проживає понад 1700 внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Окрім соціальної, психологічної допомоги, послуг працевлаштування вони мають право на отримання й медичної допомоги.

Про це повідомила пресслужба Малинської міської ради.

Наголошують, що медзаклади, які працюють за програмою медичних гарантій (ПМГ), надають необхідну медичну допомогу, у тому числі ВПО, безоплатно, наявність декларації для цього не обов’язкова.

«У нашій громаді такими закладами одночасно з приватними закладами (“Пролісок +”, “Актив-Мед”) є й КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» та КНП «Малинська міська лікарня», – зазначають у мерії.

Контактний телефон для запису до сімейного лікаря: (04133)-51-328, (096)-66-38-455, до лікарні за отриманням вузькоспеціалізованої допомоги: (097)-125-88-25.

Крім того, якщо через певні причини людина не має можливості відвідати медичний заклад, у період воєнного стану національний контакт-центр Міністерства охорони здоров’я надає безоплатні медичні консультації.

Щоб отримати онлайн-допомогу, необхідно звернутися за номером 0-800-60-20-19.

Зареєструватися як переселенець та отримати консультацію з будь-яких питань у Малині можна на площі Соборній, 6а, кабінет №108, з понеділка по п’ятницю — з 8:00 до 13:00.

Як писали раніше, у малинських школах також починають навчатися діти-переселенці.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини