Пане мер, для вас новина: «Украінци нє туда ідут»

І ви, шановні депутати, скажіть: скільки можна удавати, що нічого не відбувається?

Стоїть на площі церква. Кому належить будова? А земля під будовою чия? Чи не комунальна? Комунальна… А на яких правах у будові та на комунальній землі веде діяльність відверто антиукраїнська релігійна організація?

Якщо, шановна владо, ви не хочете втручатися у справи церковні, то у справи майнові можете й зобов’язані…

Щоправда, є один гарний варіант зберегти статус-кво — встановити на ратушу американський прапор і заявити, що ви та храм поруч є анклавом США.

США до того байдуже, а вам вигода — будете ігнорувати всіх, окрім американців, на залізобетонних підставах, а не як зараз.

Але ось вам свіжа «перлинка» від митрополита Агафангела, предстоятеля тієї церкви, що оселилася на СОБОРНІЙ площі у Малині (яка іронія!), що ідею з анклавом робить непривабливою.

Мова про його авторську колонку на сайті «Інтернет собор» під назвою «Христос покидает Украину». Коротко: там про перехід ПЦУ на новоюліанський календар, хоч Агафангел оперує терміном «григоріанський», й подальше «отрєчєніє нашего народа от Христа». Стаття від 8 вересня 2023 року.

А ось цитата:

«Украина, бывшая начиная с Х века и во все последующие века православным государством, решилась окончательно отвергнуть Христа, и окончательно стать светским государством. Первым отречением нашего народа от Христа явилось отпадение от христианской, Православной Империи — участвуя, прямо или косвенно, в свержении православного Царя. Вторым отречением Украины от Христа было свержение власти православного гетмана Павла Скоропатского. А сейчас третье отречение — отпадение от Священного Предания Украинского государства в целом, при теплохладности и безразличии основной массы народа».

Агафангел, «прямо или косвенно» пропагує часи російської імперії та російського імператора, звинувачує український народ. Всіх тих, на кого його адепти дивляться з вікон храму на СОБОРНІЙ площі, під час прощання із загиблими воїнами. «Я нє панімаю етай культури, ана для мєня чужая» — каже Агафангел…

Ще й Скоропадського приплів… А ще паркан можна пофарбувати в синьо-жовті кольори, «ми проти Путіна, Америка з нами й за нами євросуд», щоб маніпулювати суспільною думкою.

І все, що ви спромоглися зробити, пане мер, це не потрапляти в кадр разом з храмом?

Ну окей, ви могли сказати, що торішні випади не так зрозуміли й не так трактують, але ж ось — свіжа відвертість. Ми маємо шанувати православну імперію й православного царя, а українці — не такі, як треба.

Та що з вами/нами не так?!

Я розумію, терпимість і всяке таке, але ж земля — комунальна, а майно, можливо, безгосподарське.

Хто-хто, а міський голова в такій ситуації має озвучувати свою позицію — підтримую, не підтримую, байдуже… А контора (апарат) тим часом вже вивчає майнові та юридичні питання — як, коли, хто й кому.

А мовчання — це згода і підтримка.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини